Şu ana kadar izlediğiniz en iyi anime nedir?

Bu güne kadar Dororo sevenlerin neden sevdiğini anlamadım. Ana karakterin yaşadığı durum hariç geriye kalan her şey kalitesizdi. Özellikle finalini gördüğümde bu animenin zaman kaybından başka bir şey olmadığına karar vermiştim.
Kaliteden ne anladığına göre değişir, bana göre tam tıkırında 4 4'lük bir anime. Belki ben dandik biriyimdir veya sen animeden anlamıyorsundur kim bilir. :D Ama piyasada bariz, işini kötü yapan kötü animeler varken bu animeye kalitesiz demek artniyetli bir çaba olarak gördüm.

Kaliteden ne anladığına göre değişir, bana göre tam tıkırında 4 4'lük bir anime. Belki ben dandik biriyimdir veya sen animeden anlamıyorsundur kim bilir. :D Ama piyasada bariz, işini kötü yapan kötü animeler varken bu animeye kalitesiz demek artniyetli bir çaba olarak gördüm.
Herkes çok övdüğü için başlamıştım. Animeyi sebepsiz yere kötülemek gibi bir amacım yok.
Özellikle kardeşinin ve annesinin kalede sebepsiz yere alevler içinde kalıp "anne biz kardeşimin değerini bilememişiz hadi ölelim" der gibi finalde o kalede kalmaları bana çok saçma geldi. Yaşlı keşiş bile o kaleden çıktı aynı yerde olmalarına rağmen. Ve ana karakterin yanındaki o küçük kızın seriye neden konulduğunu bir türlü anlamadım. Berserk'te ki Puck gibi serinin karanlık ilerleyen temasını açmak için konulmuş ama iyilikten çok zararı vardı. Belki bir ara tekrar izlerim, benim o zaman göremeyip şu an göreceğim şeyler vardır belki.

Geri
Yukarı