Izoly Hades i3 10100F sistem nasıldır?

Başlıkta Izoly görünce hemen herkes bozuk plak gibi "iZoLiY aLMaYın hüüÜÜ BoMba HüüÜÜ" yazmaya başlamış, bence şu yorumları sırf mesaj kasmak için atıyor herkes. Konu sahibinin bütçesi kısıtlı olabilir. Günümüz piyasasında ekran kartı stokları yok bir diğeri kalkmış diyor o paraya RX 550 alınmaz, söylesene bu zamanda 4 bin ₺'ye hangi ekran kartı alınır? Ben de 3-4 ay önce 4 bin ₺'ye RX 570, Ryzen 3 1200, 16 GB RAM'li sistem topladım ama şu an bu ekran kartı bile tek başına 4 bin ₺ ediyor.

APU sistem bile önerecekseniz o halde konu sahibinin bütçesini öğrenip önerin ve ayrıca PSU değiştireceğini söylemiş, o halde gayet de kullanışlı bir sistem. SSD yine Izoly markasına ait ve ne kadar iyi bilinemez, ona da Windows'u kurar, önemli dosyalarını daha sağlam bir diske yükler, en azından SSD sorun çıkarsa en fazla yeni bir işletim sistemi kurar kendisi.

Kendim kullandım gayet ilgili bir marka monitör aldım ayağı bozuk geldi iade ettim düzgün bir şekilde gönderdiler bu kadar önyargılı olmayın.
bandicam 2021-03-25 10-38-27-755.jpg

Ön yargı ile alakası yok. Altını çizdiğim yere bak. Eline gelen sistem i3 2100 2 GB RAM olsa hiç bir şey yapamazsın.

@JohnConstantine hüüü sende oküüü.

Başlıkta Izoly görünce hemen herkes bozuk plak gibi "izoliy almayın hüüüü bomba hüüüü" yazmaya başlamış, bence şu yorumları sırf mesaj kasmak için atıyor herkes. Konu sahibinin bütçesi kısıtlı olabilir. Günümüz piyasasında ekran kartı stokları yok bir diğeri kalkmış diyor o paraya RX 550 alınmaz, söylesene bu zamanda 4 bin ₺'ye hangi ekran kartı alınır? Ben de 3-4 ay önce 4 bin ₺'ye RX 570, Ryzen 3 1200, 16 GB RAM'li sistem topladım ama şu an bu ekran kartı bile tek başına 4 bin ₺ ediyor.

APU sistem bile önerecekseniz o halde konu sahibinin bütçesini öğrenip önerin ve ayrıca PSU değiştireceğini söylemiş, o halde gayet de kullanışlı bir sistem. SSD yine Izoly markasına ait ve ne kadar iyi bilinemez, ona da Windows'u kurar, önemli dosyalarını daha sağlam bir diske yükler, en azından SSD sorun çıkarsa en fazla yeni bir işletim sistemi kurar kendisi.

APU toplamak daha mantıklı çünkü Izoly çok dandik bir firma boş konuşmanın mantığı yok kendisi toplasın gene daha ucuza geliyor.

Bu gördüğünüz hazır sistemi kardeşime almak istiyorum. Sizce değer mi?

PSU'yu değiştireceğim. Bunun dışında bir değişiklik yapmak istemiyorum.

Çok pahalı o paraya çok daha iyisini alırsınız. Eğer ikinci el alırsanız size bir canavar toplarız

Başlıkta Izoly görünce hemen herkes bozuk plak gibi "iZoLiY aLMaYın hüüÜÜ BoMba HüüÜÜ" yazmaya başlamış, bence şu yorumları sırf mesaj kasmak için atıyor herkes. Konu sahibinin bütçesi kısıtlı olabilir. Günümüz piyasasında ekran kartı stokları yok bir diğeri kalkmış diyor o paraya RX 550 alınmaz, söylesene bu zamanda 4 bin ₺'ye hangi ekran kartı alınır? Ben de 3-4 ay önce 4 bin ₺'ye RX 570, Ryzen 3 1200, 16 GB RAM'li sistem topladım ama şu an bu ekran kartı bile tek başına 4 bin ₺ ediyor.

Katılıyorum. Ne kadar sıcak bakmasam da bazen tek seçenek bu tür bilgisayarları almak oluyor.

İçinden 10100F çıkmazsa itiraz edemezsiniz diye biliyorum. Yazı üstünde bambaşka bir sistem yollama hakları var ve yapıyorlar da. Stok durumuna göre parçalar değişim gösterebilir maddesini onaylamış oluyorsunuz. Ben sizin için toplamaya çalışayım bir tane.

Geri
Yukarı