Jahrein nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farkettiyseniz kötü bir yayıncı olduğunu söyleyenler "primci, leş" diyip kayboluyor. Savunanlar sebep belirtiyor ve açıklama yapıyor, fanboyluk yapmıyor. Fark bu.
Sen bir fanboysun :D. Hiçbir yayıncıyı takip etmiyorum. Ancak arada drama falan çıkınca YT'de klipleri izliyorum. Tek anlamadığım şey hayatlarında o yayıncıları görmemiş, konuşmamış olan "fanboy"ların bir yayıncıyı ölümüne desteklemesi, ona bir şey dedirtmemesi. Abi bu sizi neden ilgilendiriyor veya sinirlendiriyor ki? Biri illa sizin sevdiğiniz kişiyi sevmek mi zorunda? Veya o kişiyi eleştiremez mi? Cidden Twitch Türkiye çöplükten ibaret.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanımadığım ve günlük hayatta olan birisinin güzel olup olmadığını soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 2 aydır izliyorum, yorumlarının çoğunu yerinde buluyorum, ama bazen konuşmak için konuşuyor.

Sen bir fanboysun :D. Hiçbir yayıncıyı takip etmiyorum. Ancak arada drama falan çıkınca YT'de klipleri izliyorum. Tek anlamadığım şey hayatlarında o yayıncıları görmemiş, konuşmamış olan "fanboy"ların bir yayıncıyı ölümüne desteklemesi, ona bir şey dedirtmemesi. Abi bu sizi neden ilgilendiriyor veya sinirlendiriyor ki? Biri illa sizin sevdiğiniz kişiyi sevmek mi zorunda? Veya o kişiyi eleştiremez mi? Cidden Twitch Türkiye çöplükten ibaret.
Eleştirilir ama eleştirilmiyor çoğunlukla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı