Jahrein ve Ali Babacan yayını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel bir yayın oluyor, Ali Babacan hakkında meraklı olan ve birebir güvendiği birinin canlı yayınına katılmasıyla takdir eden birçok kişi vardır. Kılıçdaroğlu yayınına nazaran Babacan'ın yayına katılma ve soruları cevaplamaya daha istekli olduğunu farkettim. 1.5 saatlik Kılıçdaroğlu yayınına nazaran Babacan yayını 3. saati devirmeye doğru gidiyor şu anda. Yayının ortasında da eğer yetmezse konuları uzun uzun yayın serileri şeklinde konuşabileceğini de belirtmişti ve ilgimi çekti benim de. Babacan'ı bir daha bu şekilde bir yayında görmek isterim şahsen.

Güzel bir yayın oluyor, Ali Babacan hakkında meraklı olan ve birebir güvendiği birinin canlı yayınına katılmasıyla takdir eden birçok kişi vardır. Kılıçdaroğlu yayınına nazaran Babacan'ın yayına katılma ve soruları cevaplamaya daha istekli olduğunu farkettim. 1.5 saatlik Kılıçdaroğlu yayınına nazaran Babacan yayını 3. saati devirmeye doğru gidiyor şu anda. Yayının ortasında da eğer yetmezse konuları uzun uzun yayın serileri şeklinde konuşabileceğini de belirtmişti ve ilgimi çekti benim de. Babacan'ı bir daha bu şekilde bir yayında görmek isterim şahsen.
Mantıklı bir kaç yorumdan biri :))

Sebebi nedir peki ? Bu arada benimde en büyük umudum Yavaş bey.
Ali Babacan başarılı olabilir, iktidara geldiği zaman iyi işler yapabilecek olabilir. Fakat geçmişte görüyoruz ki o da zamanında susmuş ve verilenleri geri çevirmemiş. Ben bu kızarım işte.

Mansur Yavaş öyle değil. Adam gerçekten çalışıyor ve iyi ilerliyor. Üstelik aday olmayı düşünmüyorum diyor. Bunu söylemesinin sebebi, başına düşman almaması. Çok zekice değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı