Jahrein ve Ali Babacan yayını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her şeyi bırakın, bu yayın sadece Jahrein'in kitlesi için yani öyle mi?

Bence hiç iletişime geçme arkadaşla. Şu an boş deyip ekran kartları parasına ağlayan tipler bunlara boş diyor ileride ekran kartı elektrik faturasu su faturası kira parasına dönüşünce ağlamak kurtarmayacak.

Arkadaşlar Jahrein kitlesi max 20 bin zaten. Yayını 60.000 kişi izledi. Ayrıca bunu 2 saat korudu. Daha bunun youtube var. Eskiden mitingler bu kadar olmuyordu. Ali Babacan da umut var.
Bas damlaya!
Sadece bu yayınla oyu en az %2 arttı. Ben liberal olarak fazla seçeneğim yok. Diğer liberal arkadaşlara da Devayı tavsiye ederim. Ben CHP'nin iyi olduğuna fazla inanamıyorum. En azından Deva bir bakan alsa yine kar. Sürekli eğitimden bahsediyor. Ayrıca neredeyse 2 dil biliyor ve üniversiteden 4.0 ile mezun olmuş. Bu başımızdakine kıyasla büyük rakamlar.

Böyle kanser bir konuşma üslubunu tatmin edecekse "KOCA BİR EVET".
Kanser bir konuşma, uygunsuz üslup? Dostum bence bir dinlen.
Bence hiç iletişime geçme arkadaşla. Şu an boş deyip ekran kartları parasına ağlayan tipler bunlara boş diyor ileride ekran kartı elektrik faturasu su faturası kira parasına dönüşünce ağlamak kurtarmayacak.
Şu yorumu gördükten sonra bir daha geçmem zaten.

Sadece bu yayınla oyu en az %2 arttı. Ben liberal olarak fazla seçeneğim yok. Diğer liberal arkadaşlara da Devayı tavsiye ederim. Ben CHP'nin iyi olduğuna fazla inanamıyorum. En azından Deva bir bakan alsa yine kar. Sürekli eğitimden bahsediyor. Ayrıca neredeyse 2 dil biliyor ve üniversiteden 4.0 ile mezun olmuş. Bu başımızdakine kıyasla büyük rakamlar.
Yani benimde hoşuma gitti ve yönetimde olduğu zamanlar gerçekten ekonomi farklıydı.Aileden gelen bir ticaret yönüde varmış.Sanki başarılı olucak biri gibi duruyor bilmiyorum.

Bu arada beni karşıt görüşlere saygı duymayan birisi olarak algılamayın.

Sülayman Soylu ile soru-cevap yapacak mı acaba? Bu arada yayın çok kötü idi. Sorulara cevap vermedi resmen.

Ya Babacan efendi zamanında reisinle kol kola yürürken neredeydin? Neden itiraz etmiyordun? Şimdi Davutoğlu bir bu iki sütten çıkmış ak kaşık gibi kendilerini güzelliyorlar. AKP neyse bunlar da aynısı arkadaşlar. Renkleri farklı sadece özleri aynı yani siyasal İslam'cı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı