James Donkey 710 kulaklık alınır mı?

O zaman 710 iyi gider ama üzerinde ses karti olmasigindan birazcik alasim gidiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zaman 710 iyi gider ama üzerinde ses karti olmasigindan birazcik alasim gidiyor.
Linkin altına yazı yazamadım garip bir şekilde ondan yeni yorumda yazıyorum. Videoyu izlemenizi tavsiye ederim. İnsanlara çok aldırmayın. Herkes 600-700 liralık kulaklıklar alamıyor. Çevremde 2 arkadaşım daha 712 kullanıyor. Benden sonra almışlardı. Onlar da herhangi bir sıkıntı yaşamadı ve memnunlar

Gayet iyi model ben de yeni aldım. Ezbere konuşuyorlar.

Edit: Stereo ile daha iyi ses kasarsınız diyen arkadaş insanları kandırmayın. Diğer kulaklığımla karşılaştırdığım da çok daha iyi ses veriyor. CS:GO için gayet iyi.

Gayet iyi model ben de yeni aldım. Ezbere konuşuyorlar.

Edit: Stereo ile daha iyi ses kasarsınız diyen arkadaş insanları kandırmayın. Diğer kulaklığımla karşılaştırdığım da çok daha iyi ses veriyor. CS:GO için gayet iyi.
Stereo ile daha iyi ses kasılır, hele bu bütçede. Sanal 7.1, sesleri yazılımdan dagıtıyor ve karmaşık bir hale getiriyor. Tüm esporcu ve yayıncılar yıllardır stereo modda csgo vs. oynuyorlar.

Geri
Yukarı