Japon Bir Kızla Evlenmek

Bizim türk kızları sadece cebe bakar, para yoksa herşeyi unut. Ali paraoğlun'dan örnek vereyim karısı kaç yaşında kendisi kaç yaşında ? Herşey para bu devirde artık kardeş para.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim türk kızları sadece cebe bakar, para yoksa herşeyi unut . Ali paraoğlun'dan örnek vereyim karısı kaç yaşında kendisi kaç yaşında ? Herşey para bu devirde artık kardeş para.
Onu bunu bırak güzel de değiller ki. Şahsen ben hayatım da sadece 1 Türk kızına aşık oldum aslında o da beni seviyordu fakat altında Mercedes e250 arabası olan bir adamla çıkıyor. Hatta gelecek ay nişanlanacaklar. Yani maalesef bu devirde Türk kızlarında "bence" iş yok. Paran varsa bile seni paran için sever. Gerçekten sevmez.

Aman Allah'ım gerçekten kötüymüş senin durumun. Bu arada alıntıyı düzelt çünkü arkadaş Türk'ün T sini küçük yazmış 1 günlük ceza alabilirsin. Arkadaşı rapor ettim.

Benim durumum da seninkinden farklı değil. En iyisi akışına bırak ben öyle yapıyorum.
Bende öyle düşünüyorum her ne kadar mutlu olmak için uğraş versem de işe yaramıyor. Dediğin gibi akışına bırakıp gelecekteki Japon eşimle beraber bilgisayar montajı yapmak için daha çok çalışıp Sony'ye girmem lazım :D

Aynen. :D :D Ama daha çok hesap kitapla uğraşırsınız oradan aldığın para ile sıvı soğutmalı 4 yollu SLİ pc toplarsınız. :D

Aynen. :D :D Ama daha çok hesap kitapla uğraşırsınız oradan aldığın para ile sıvı soğutmalı 4 yollu SLİ pc toplarsınız. :D
Aynen dostum. Mesela bu güzellikle :)
4296.jpg

Geri
Yukarı