Japonya'dan iPhone 14 Pro Max almak mantıklı mı?

Merhaba, Gürcistan üzerinden aldığım 14 Pro Max Japonya üretimi çıktı. Herhangi bir sakınca olmadan kullanıyorum yaklaşık 5 aydır. Bildiğim kadarıyla belirli model numaraları Türkiye'de garanti kapsamına giriyormuş. Kontrol ettiğimde A2893(MQ993J/A) modeline Türkiye'de bakamıyorlar.

Çok teşekkür ederim, peki denklaşör sesi kapanıyor mu bunu çok merak ediyorum. Japonya üretimi hiçbir telefonun kapanmadığı söyleniyor da

Telefonu sessize aldığınız zaman deklanşör sesi kapanıyor.
Yanlış bilgi.Japonya ve Kore gibi ülkelerde satılan hiçbir telefonu sessize dahi alsan deklanjör sesi kapanmıyor ve kapanmadığı gibi en yüksek tonta ses çıkarıyor.Bunun iphonelarda tek çözümü live photo'yu aktive etmen.O sayede daha kısık bir ses çıkıyor.

Yanlış bilgi.Japonya ve Kore gibi ülkelerde satılan hiçbir telefonu sessize dahi alsan deklanjör sesi kapanmıyor ve kapanmadığı gibi en yüksek tonta ses çıkarıyor.Bunun iphonelarda tek çözümü live photo'yu aktive etmen.O sayede daha kısık bir ses çıkıyor.
Merhaba, telefonum MQ993J/A yani Japonya pazarı için üretilen telefon. Sessize aldığımda hiçbir şekilde deklanjör sesi çıkmıyor telefonda. Kurulum sırasında bölgeyi Türkiye seçtiğim için de olabilir bu durum.

Merhaba, telefonum MQ993J/A yani Japonya pazarı için üretilen telefon. Sessize aldığımda hiçbir şekilde deklanjör sesi çıkmıyor telefonda. Kurulum sırasında bölgeyi Türkiye seçtiğim için de olabilir bu durum.
Bende XS Max var.Kore cihazı ve ne yaparsam yapayım o sesi kapatamıyorum.Uçak moduna alıp deneyebilir misin ses gelecek mi?

Telefonu uçak moduna aldığımda sessize alsamda deklanjör sesi çıkıyor çok garip. Uçak modunu kapatıyorum sessize alıyorum ses çıkmıyor bu seferde.
Herhalde konum üzerinden Türkiye'de olduğunu algılayıp otomatik kapatıyor heralde.Uçak moduna alınca Japon olmaya devam ediyor.
Benim ki hiç kapanmıyor live photo'da kullanıyorum.

Geri
Yukarı