K-pop neden seviliyor?

wardenoflight

Femtopat
Daha fazla  
Makyaj kovasına kafa atıp, garip kıyafetler kuşanıp sahneye çıkıyor ve "dans" edip şarkı söylüyorlar.
Peki insanlar neden çok seviyor?
O kadar dikkat ettim. Nerede yazım hatası yaptım?

Son düzenleme:
Bak hayatımda Anime Opening'i dışında Uzak Doğu müziği dinlemedim ama sana bu konuyu BTS fanıymışım gibi anlatacağım.

Makyaj kovasına kafa atıp, garip kıyafetler kuşanıp sahneye çıkıyor ve "dans" edip şarkı söylüyorlar.
Bu saçma argümanı her yere uygulayabilirsin. Örneğin neden rap dinliyorsun? Kağıt kalemle söz karalayıp aynı beat üzerinde okuyorlar. Çok saçma bir düşünce oldu değil mi? Ben Rap dinleyen biri olarak şu lafı bana söyleseler açıkçası biraz sinirlenirim. Bırak millet ne dinliyorsa dinlesin. Değil BTS fanı, herhangi birinin fanı olmak benim için aşırı ezik bir düşünce. Buradaki düşünceyi daha felsefi olarak sorabilirsin: İnsanlar neden bazı şeylere aşırı bağlanıp fanı oluyorlar ve kendi egolarını eziyorlar.

Eğer bir kere daha "Şu neden seviliyor" konusu görürsem kusacağım.

Ayrıca ekleme yapıyorum: Bu tür genel yargıları ısrarla soran kişiler içten içe kabul edilme isteği duyarlar. Bu soruyu sorma sebebin büyük ihtimalle bilinçaltında kendi benliğini kabul ettirmek istemen. Hatta bilinçaltında bir düşünce olmaktan çıkmış direkt eyleme geçmişsin.

Şahsen ben seviyorum çünkü kulağa güzel geliyor. Kulağıma ne güzel gelirse onu dinliyorum. Artı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi o zaman sen neyi seviyorsan senin sevdiğin türe de çıkıp başkası kötü diyebilir. Bırakın herkes istediğini dinlesin bu kadar takmayın veya kafa yormayın ergen kafalarınızı.

O kadar dikkat ettim. Nerede yazım hatası yaptım?
Fanlarını gerçekten seviyor olmaları ve emek veriyor olmaları. Düşünsene günde 6 saat dans ve şan derslerine kimin enerjisi yeter :D. Bunların dışında zevkler ve renklerin de etkisi var. Şahsen ben K-pop'u bizim ülkelerin rapçilerinin çıkarttığı şarkılara tercih ederim. Bizim rapçilerin şarkısı şarkı değil küfür ve kavga şiiri mübarek.

Yeni konular

Geri
Yukarı