K-pop neden seviliyor?

K-pop seviyonuz mu

• Evet

Oy: 11 4,9%
  • Hayır

Oy: 57 25,3%
  • Nefret ediyorum

Oy: 62 27,6%
  • Bayılıyorum

Oy: 6 2,7%
  • Rezalet bir şey

Oy: 79 35,1%
  • eh biraz diyelim

Oy: 10 4,4%

• Oy verenlerin toplamı
    225
Şimdi bende bir soru var. K-pop neden seviliyor? Tamam kitlesi ergenlerden ve Kore fanlarından oluşuyor. (Üyelerden hangisi erkek hangisi kadın o bile belli değil.) bana aşırı garip ve kötü geliyor. Sevenler niye sevdiğini anlatabilir mi?

Hocam ilk öncelikle şunu söylemek isterim. K-pop bizim ülkemizde gerçekten çok fazla abartılarak seviliyor. Yani genelde 10 yaşlarındaki çocuklar neredeyse bunlara tapma seviyesindeler. Fakat şöyle bir durum daha var, Avrupa da ve Amerika da gerçekten seviliyorlar. Kendi ülkelerinde gerçekten çok fazla sevenleri var. Yani dinleyen zevkine göre dinler. Kimsenin müzik zevkine karışamayız.

Hocam ilk öncelikle şunu söylemek isterim. K-pop bizim ülkemizde gerçekten çok fazla abartılarak seviliyor. Yani genelde 10 yaşlarındaki çocuklar neredeyse bunlara tapma seviyesindeler. Fakat şöyle bir durum daha var, Avrupa da ve Amerika da gerçekten seviliyorlar. Kendi ülkelerinde gerçekten çok fazla sevenleri var.

Kore'de hep herkes Kore malı, Kore şarkıları, Kore filmleri filan izliyor.

Dinlemek, sevmek suç değil fakat aşırı derecede fanlık yapma, arkadaşında dediği gibi tapma derecesindeler. Ve genelde kız dinleyicilerde o hareketleri özenme gibi hareketleri oluyor. Kitle 10-14 olduğu için. Forumda bir arkadaş vardı, oda k-pop dinliyordu fakat birçok konuda yararını gördüm. Arkadaşın ismini hatırlamıyorum fakat lee bin gibi bir şeydi sanırım.

Geri
Yukarı