K-pop neden seviliyor?

K-pop seviyonuz mu

• Evet

Oy: 11 4,9%
  • Hayır

Oy: 57 25,3%
  • Nefret ediyorum

Oy: 62 27,6%
  • Bayılıyorum

Oy: 6 2,7%
  • Rezalet bir şey

Oy: 79 35,1%
  • eh biraz diyelim

Oy: 10 4,4%

• Oy verenlerin toplamı
    225
Müzikal anlamda incelersek altyapıları kaliteli. Yabancı müzik ülkemizde her zaman sevilmiştir. Herkesin müzikal zevki farklıdır. Sahne şovları gayet güzel. İnsanımızdaki holiganlık düzeyinde bağlanma zaten çok yaygın. Bunu hayatın farklı yerlerinde gözlemlemek de oldukça kolay. Bir futbol takımı, siyasi parti ya da müzik türünü fanatik bir biçimde seven çok fazla insan var. Eğer bir şeyden rahatsızlık duyulması gerekiyorsa bunun müzik olmaması gerektiği kanaatindeyim. İyi sosyaller.

Şimdi bende bir soru var. K-pop neden seviliyor? Tamam kitlesi ergenlerden ve Kore fanlarından oluşuyor. (Üyelerden hangisi erkek hangisi kadın o bile belli değil.) bana aşırı garip ve kötü geliyor. Sevenler niye sevdiğini anlatabilir mi?

Ne bileyim şarkıcıları ya sevimli ya da güzel diye dinliyorlar o müziklerden hiçbir halt anlamadıklarına o kadar eminim ki Allah bilir müziklerde analarına küfür ediliyor haberleri yok zihinsel engelli kpop dinleyicilerinin.

Ne bileyim şarkıcıları ya sevimli ya da güzel diye dinliyorlar o müziklerden hiçbir halt anlamadıklarına o kadar eminim ki Allah bilir müziklerde analarına küfür ediliyor haberleri yok zihinsel engelli kpop dinleyicilerinin.

Yemin biçiyorum kibar olmaya çalıştığım için diyemediğim şeyi dedin.

Geri
Yukarı