Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dayak yiyeceğini anlayınca ringe çağırıyor. Rezil olacağını anlayınca ringe çağırıyor.

Sonuç farklı olmayacaktı ancak daha düzgün bir dövüş olacaktı. Lise çıkış kavgası değil de içerisinde bir profesyonelin bulunduğu düzgün bir maç olurdu. Sorun da bu zaten profesyonel bir dövüşçü neden Ring'e çıkmak yerine mahalle abisi gibi çayırda kavgaya tutuşuyor.

Bunun hiçbir yakışığı hiçbir savunulası yanı yok hala nasıl savunuyorsunuz anlamıyorum. Ki burada şu haklı bu haklı demiyorum profesyonel birinin içerisinde olduğu bir durumda hiçbir profesyonelliğin olmaması sorun.

İnsan gibi gidecektiler Ring'e sonrasında ise kim kime vurursa. Sonuç değişir miydi büyük ihtimalle değişmezdi ancak düzgün bir dövüş olur iki taraf ve seyirciler için tatmin edici bir dövüş olurdu mahalle kavgası değil.

Her şey kalıpla olmuyor herkes kendi alanına bakacaktı birisi Body Building ile uğraşıyor diğeri MMA sporuyla. Alakasız 2 spor ayrıca bu iddiayı söyleyen şahıs hayatında daha önce hiç dövüşmemiş galiba olayı toparlarsak gençlere kötü örnek olmaktan başka hiçbir şey olmadı benim gözümde.

Bir anda saldırmış, arada niye kavgayı başlatacak birisi yok? Konuşurken saldırmak erkeklik midir?
O durumdan güclu ve kondisyonu yerinde olaydi kurtulabilirdi cok rahat. Yasliligini kabul etmedigi icin yenildi. Tek yumrukta yikabilirdi halbuki fakat kurtaramadi kendini.

MMA dövüşcüsü Kaan kazgan ve fitness koçu savaş cebeci, sosyal medyada atışarak birbirlerini düelloya davet ediyorlardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çocuk babası bir adamın bu hale düşmesi üzücü.

Gard alsa da aynısı olacağını nereden biliyorsun? Haşa sen Allah mısın? Demek ki karakterin, erkekliğin buymuş. Kendinden 20 yaş büyük bir insana birden saldırmayı savunuyorsun.

Kaan dövüş diyor da savaş hoca da ringe gidelim diyor. Hadi başla deyip saldırmak erkeklik değildir.

Şampiyon olmuş prof bir MMA dövüşcüsünün 185-190 boy 120kg civarı dövüş tecrübesi olmayan 50 yaşındaki bir badiciyi gard alsa da almasa da dövebileceğini bilmek için Allah olmaya gerek yok, o kadar donanımsız birisin ki yine din üzerinden laf atıyorsun daha önceki konularda yaptığın gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın takipçisi 1 günde 20 binden 500 bin oldu. Savaş cebeci 290 binden 200'e kadar düştü.

Adamın takipçisi 1 günde 20 binden 500 bin oldu. Savaş cebeci 290 binden 200'e kadar düştü.

Hocam savaş cebeci şu an 281 bin, Kaan kazganın hesabı da açılıp kapanıyor ikidebir ama o da o kadar yükselmedi 2 hafta önce 440 bindi 520 binlere sıçramış o kadar.

Hocam savaş cebeci şu an 281 bin, Kaan kazganın hesabı da açılıp kapanıyor ikidebir ama o da o kadar yükselmedi 2 hafta önce 440 bindi 520 binlere sıçramış o kadar.
Ben 1 aydir takip ediyorum. 22 binlerden 400 bine çıktı daha dün. Bugün 500 olmuş. Bu gidişle 1 milyonla kapatacak bu olayı. Savaş kendi ayağına sıktı.

Ben 1 aydir takip ediyorum. 22 binlerden 400 bine çıktı daha dün. Bugün 500 olmuş. Bu gidişle 1 milyonla kapatacak bu olayı. Savaş kendi ayağına sıktı.

Adamın umurunda değil ki şimdi gidecek lüks (kiralik) arabasında mojito'sunu yudumlayıp insanlara saçma sapan tavsiyeler verecek parası da var, bu insanlar böyle.

Şampiyon olmuş prof bir MMA dövüşcüsünün 185-190 boy 120kg civarı dövüş tecrübesi olmayan 50 yaşındaki bir badiciyi gard alsa da almasa da dövebileceğini bilmek için Allah olmaya gerek yok, o kadar donanımsız birisin ki yine din üzerinden laf atıyorsun daha önceki konularda yaptığın gibi.
Aşağıda ring var derken saldırıp gard alsaymış demek ha? Tamam en dövüş bilen sensin. Bir daha da bana yazma sen, çok biliyorsun ya hani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı