Kabasakalonline rezaleti ve canlı destek üslupsuzluğu

umuttoksal

Femtopat
Daha fazla  
Kabasakalonlinedan olan son alışverişim ve bu konuda yaşadığım profesyonelsizliği rezilliği ve müşteri hizmetlerinin üslupsuzluğunu anlatacağım. 21 Mart perşembe günü kabasakaldan yapmış olduğum 5000RP alışverişte kartımdan 2 kere ücret çekilmesini ve Gpay üzerinden yaşadığım sorunu müşteri hizmetlerine yani canlı desteğe anlattım lakin kendileri hiç yardımcı olmadı ve beni hukuk yoluyla tehdit ederek şikayet vardaki şikayetimi sildirmeye çalıştı. Olay şöyle oldu arkadaşlar. Kabasakal üzerinden üyeliksiz bir şekilde RP alışverişi yapıyordum. RP'mi ilk almaya çalıştığımda son ödeme kısmında Gpay üzerinden bir hata aldım ve ödemenin gerçekleşmediğini düşündüm e-posta ve banka hesabımı kontrol ettiğimde bir çekim olmamıştı kodda gönderilmemişti. Sonra tekrar aynı şekilde denedim 2. denememde oldu parayı hesabımdan çekti ve RP kodunu e-posta adresime gönderdi. Kodumu kullandım aradan geçen 3 4 saat sonra hesabıma baktığımda hemen 2 3 dakika sonra tekrar bir çekim olmuş ve kod e-posta adresime gönderilmiş. Durumu canlı desteğe bildirip sadece tek RP kodu almak istediğimi hesabımdan çekilen 2. RP ücretinin isteğim dışında ve Gpay'in hatası yüzünden olduğunu ve ücretimin iadesini talep ettim. Bana verilen 5000RP'lik diğer kodu hiç kullanmadım lakin konuyla ilgili ne Gpay'e ulaştılar ne de bana başka bir muhatap sağladılar. Kendi isteğim dışında ve sizin anlaşmalı olduğunuz şirket aracılığıyla olan bu sorunun çözülmesini talep ettim bu taleplerimi yeniledikçe bana tekrar ve tekrar hukuki büromuz sizinle ilgilenecek tarzı geri dönüşler aldım. Durumu bankama bildireceğim gerekirse hukuki yollar ile bu rezaletin bedelini alacağım. Uzun süredir kabasakaldan alışveriş yapan biri olarak sorunumu çözeceklerini iyi niyetli ve artniyetsiz bir şekilde düşündüm ama olan ortada sizde böyle sorunlar yaşamamak için kabasakalonlinedan RP veya herhangi bir alışveriş yapmazsanız sevinirim. Benden alınan parayı da helal etmiyorum. Forumdaki arkadaşlarımda dikkatlı olursa sevinirim. Konuşmaların fotoğraflarını koymama izin verilmiyor maalesef.

Çok kötüler bende 7300 VP çekmek için para yükledim bana kimlik doğrulama yapmamı istediler. Kağıda parayı benim yüklediğimi beyan ettiğim yazı istediler. Vp acil lazım olduğu için yaptım ama uslupleri ve zorunlu kılmaları cok kötüydü.

ByNoGame dışında bir yerden oyuniçi içerik alışverişi yapmıyorum. Beni hiç mağdur etmediler şimdiye kadar. Fakat Kabasakal hakkında pek olumlu şeyler duyduğumu hatırlamıyorum bugüne kadar.

ByNoGame dışında bir yerden oyuniçi içerik alışverişi yapmıyorum. Beni hiç mağdur etmediler şimdiye kadar. Fakat Kabasakal hakkında pek olumlu şeyler duyduğumu hatırlamıyorum bugüne kadar.
şimdide beni hukuksal olarak şikayetimi silmem için tehtit eder tarzda ithamda bulunuyorlar şaka gibi :D

attığım fotoğraflarda konuşmaları okuyabilirsiniz arkadaşlar üsluba bakın sonra alışveirş yapmayı tekrar düşünürsünüz

bu arada hala kodu kullanmadım arkadaşlar duruyor art niyetli olsaydım kodu kullanıp para iadeside isteyebilirdim ama öyle namussuz şerefsiz bir insan değilim kitapta ne yazıyorsa o ama bunların yaptığı bu hareket çok mide bulandırıcı

Dosya Ekleri

• IMG_4607.PNG
    IMG_4607.PNG
    300,2 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_4608.PNG
    IMG_4608.PNG
    306,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_4609.PNG
    IMG_4609.PNG
    295,3 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_4610.PNG
    IMG_4610.PNG