Kablonet mi, TurkNet mi?

Yeni eve taşınca yeni bir siteye, sitede %90 Kablonet kullanıyorlar. Bizden öncekiler de Kablonet kullanıyorlar ve memnunlar. Fiber var ve 150 TL'ye kadar fatura verebiliriz. Kablonet'te her şey dahil 150 TL. 100 Mbps download ve 10 Mbps upload var. Kablonet mi tercih edeyim, yoksa TurkNet'e mi geçeyim?

Hocam kesinlikle Kablonet ben bir TurkNet kullanıcısı olarak söylüyorum müşteri hizmetleri 0 cidden 0 Kablonet altyapısı geldi yakın zamanda geçiş yapacağım bence Kablonet'ten şaşma ve ben TurkNet'e ilk geçtiğim zaman oyun siteleri sosyal medya siteleri gibi sitelere giriş kapalı idi biz böyle bir şeye onay vermediğimiz halde kendi kafalarına göre böyle bir şey yaptılar eğer TurkNet tercih edecekiseniz kesinlikle buna dikkat edin.

Genel olarak hepinize teşekkürler Kablonet düşünüyorum şu an ama şöyle bir olay varki duydunuzmu bilmiyorum ama TurkNet GigaFiber 1 GB indirme sunuyor bunu büyük ihtimalle 750 olarak alacağım ama olsun aşağı yukarı böyle bir şey düşünüyorum sitede şu an yok ama siteye başvurarak yaptırabiliyorsun sitelerde hızlıca getiriliyor hem tahütsüz olması TurkNet'i 1 ay kullanıp deneyimlemek ondan sonra karar vermek istiyorum ve de hani abartı değil ilçemdeki şebekeyle sitemin arasında 300 m var ping iksinden birini tercih etsemde 1-2 ms anca etki eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı