Kablosuz gamepad önerisi

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar yattığım yerden oyun oynamak için kablosuz gamepad arıyorum. Daha önce hiç gamepad tecrübem olmadı. Bunların kalitesiz versiyonlarında oyun bazen gamepadi tanımıyor diye biliyorum ve böyle bir durum yaşamak istemiyorum. Tercihen pilli istiyorum çünkü şarj ile uğraşmak istemiyorum. Bütçem 300TL Bu bütçede aradığım özelliklerde gamepad var mı acaba?

İkinci el Xbox One kolu alabilirsin:
Sıfır alırsan 100TL bütçe arttırman lazım:

İkinci el Xbox One kolu alabilirsin:
Sıfır alırsan 100TL bütçe arttırman lazım:

Hocam analogların ikisinin de ortada olduğu modellerden istiyorum. Sony kollarında olan gibi. Çünkü zaten gamepad e çok yabancıyım. Bir de o şekilde olursa iyice kullanmakta zorlanacağımı düşünüyorum.

Hocam analogların ikisinin de ortada olduğu modellerden istiyorum. Sony kollarında olan gibi. Çünkü zaten gamepad e çok yabancıyım. Bir de o şekilde olursa iyice kullanmakta zorlanacağımı düşünüyorum.

O zaman PS4 kolu var bir tek bütçenizde isteklerinize uyan hocam.

Çok gamepad kullanmadıysan alışmakta pek zorluk çekmezsin ama.

Merhaba, hem M1 MacBook hem de Samsung S20 FE cihazimda kullanabileceğim kablosuz gamepad arıyorum önerebileceğiniz gamepad varımdır.

Aşırı iyi bir kol almadığınız sürece muhtemelen oyunlar kolu görmeyecektir. Bu yüzden ne alırsanız alın muhtemelen X360ce kullanmanız gerekecektir. Ben o kadar oyunu Gamepad'le oynamaya çalıştım fakat sadece pes oyunları kolu görüyor.

Aşırı iyi bir kol almadığınız sürece muhtemelen oyunlar kolu görmeyecektir. Bu yüzden ne alırsanız alın muhtemelen X360ce kullanmanız gerekecektir. Ben o kadar oyunu Gamepad'le oynamaya çalıştım fakat sadece pes oyunları kolu görüyor.

X360ce hem Samsung cihazimda hem de Mac cihazimda kullanabilirsin miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı