Kadın futbol maçında gördüğüm top toplayıcı kıza Instagram'dan nasıl açılırım?

Merhaba size yine çok orijinal bir soruyla geldim ben gfb üyesiyim (bilmeyenler için söylüyorum Fenerbahçe'nin taraftar grubu genç fenerbahçeliler) bu yüzden neredeyse Fenerbahçe'nin tüm maçlarına gidiyorum kadın futbol maçları da dahil olmak üzere ben 24 Mart pazar günü Fenerbahçe Galatasaray kadın futbol maçına gittim maç güzeldi 2 1 aldık ama konu o değil maçta bir top toplayıcısı vardı mavi giyinmişti kumraldı çok güzel bir kızdı devre arasında top toplayıcılar orada topla paslaşırken bizim Gfb'den biri aşağıya inip kızlardan birinden Instagram'ını istedi bunu gördüğümde ben de aşağıya indim ancak devre arası tam o sırada bitti ve ben maalesef kızdan Instagram'ını isteyemeden ancak pes etmedim ve maçtan sonra kızı araştırmaya başladım ilk önce Instagram'dan Fenerbahçe kadın takımının takipçilerine baktım maçtan sonra çekilen fotonun altına sordum kızın Instagram'sını fakat bir sonuç alamadan ama azmim yine korudum ve bugün TFF'nin futbolcu veri tabanı üzerinden Fenerbahçe kadın altyapı oyuncularına eriştim ve teker teker hepsini Instagram'da arattım ve sonunda kızı buldum kız 2008'li benimle yaşıt işte ondan sonra kıza istek attım kabul etti sizce ne yazmalıyım bu kıza bir buluşak filan kızla hallederim işi.

Kral ne oldu açıldın mı kıza?]@Jorji_CostavaORT

Gençler konuyu açtığım şimdi aklıma geldi anlatayım olanları ben 16.00 gibi gittim Kadıköy'e kıza da yazmıştım 16.15'te Kadıköy'de boğa heykelinin önünde buluşalım kız Üsküdar'da oturuyormuş zaten yakın yerler birbirine ondan sonra kıza ben geldim geliyor musun yazdım kız da evet az kaldı dedi ben de tamamdır bekliyorum yazdım biraz sonra da kız geldi. Efsane güzeldi yani maçta o kadar yakından görmemiştim neyse işte kızla sarıldık konuştuk filan ayak üstü ondan sonra bir kafeye götürdüm kahve içmek için kıza işte anlattım onu nasıl bulduğumu yazdığımı filan kız çok şaşırdı bu kadar uğraşmama ondan sonra işte biz bayağı konuştuk o bana soru sordu bayağı hatta gözlerimin çok güzel olduğunu söyledi iltifat etti(doğuştan gelen bir sorundan dolayı göz bebeğim aşağı doğru çekik görmeme bir etkisi yok gözlük kullanmıyorum bknz. İris kolobomu) ondan sonra işte kız dedi bir daha görüşelim mi ben de tamam dedim şu an Instagram'dan filan yazışıyoruz her gün bakalım olacak mı?

Geri
Yukarı