Kadının zarar gördüğü erkeğe geri dönmesi mantıklı mı?

Kadın zarar gördüğü erkeğe geri dönmesi mantıklı mı?

• Geri dönebilir

• Mantıksız

• Son bir şans verilebilir

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kız giderayak sana asılmış.
Türkiye'deki medeni insanların azlığına değinmiştim, evet kendinizde görün.
Sadece oturmak ve benimle konuşup rahatlamak istedi, içindeki boşalttı ve en azından ne idüğü belirsiz bir yabancıya içini döktü. Diyorum ya kızın konuşacak kimsesi yok.
Kız giderayak sana asılmış.

Ne dedim de laf sokma girişiminde bulundun? Okuyunca aklıma bu geldi ilk olarak, öyle bir niyeti vardır-yoktur demiyorum. Ben sadece düşüncemi söyledim.
Hocam bakın, laf sokma girişiminde bulunmadım ayrıca. Eğer negatif değindiğim şeylere negatif olarak bir yorum bırakırsanız, sonucunda elimdeki negatif değindiğim kozu kullanırım.

Öyle bir niyeti yoktur, hocam düşünün bir kız sizinle sohbet etmek istiyor yâni niye ki böyle bir şey olamaz mı? Lafın gelişi her şey seks mi?

Öyle bir niyeti yoktur, hocam düşünün bir kız sizinle sohbet etmek istiyor yâni niye ki böyle bir şey olamaz mı? Lafın gelişi her şey seks mi?
Kusura bakmayın, Türkiye'de yaşayınca bu tarz şeyler bildiğiniz üzere garip geliyor. Yani ben hiç bahsettiğiniz olayı yaşamadığım için öyle bir çıkarımda bulundum. Yoksa emin olun ben geri kalmış, yobaz bir insan değilim. Sosyal medyada öyle yazdığıma bakmayın buna adınız gibi emin olabilirsiniz.

Neyse çok fazla dağıtmak istemiyorum ben cevabı verdim, sizde verdiniz. Sorunuza cevabım kendisine şiddet uygulayan birisine dönmemesi kesinlikle.

Geri
Yukarı