Kafayı yemek üzereyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yasakların artması gerekirken serbest kalınsın istiyorsunuz bu nasıl mantık? Sen sıkıldın diye yasakları kaldıralım tamamdır. Haklı olduğun yerler ver ama dediğin mantıksız.

Dostum öldürücülüğü eskisi kadar fazla değil. Ayrıca onlarca yasak diğer ülkelerde niye yok? Bizdeki korona farklı mı? Hapisteki adamdan hiçbir farkın yok. İsteyen çıkar isteyen çıkmaz. İsteyen takar isteyen takmaz. Bunlara karışılması özgürlüğün ihlalidir. Kimsenin hakkı da yoktur.
Aynen hocam bill gates maskelerin içine çip koymuş.

Düzgün oksijen alamıyorsun, petrolden yapılmış bir maskeyi günboyu takıyorsun. Yüzlerce profesör bunun çoğu kişi için koronadan daha zararlı olduğunu söylüyor. Fazla dar düşünüyorsunuz. Sanırsam pandemi sonrası ve öncesi hayatı aynı olanlardansınız.

Dostum öldürücülüğü eskisi kadar fazla değil. Ayrıca onlarca yasak diğer ülkelerde niye yok? Bizdeki korona farklı mı? Hapisteki adamdan hiçbir farkın yok. İsteyen çıkar isteyen çıkmaz. İsteyen takar isteyen takmaz. Bunlara karışılması özgürlüğün ihlalidir. Kimsenin hakkı da yoktur.
İsteyen takar isteyen takmaz diye benim astım hastası olan yüksek risk grubundaki yakınlarımı riske atmaya da sizin hakkınız yok o halde. İsteyen takar kafasıyla her yere yayılıyor virüs, sonra daha uzun süre takmak zorunda kalıyoruz. Aşı, tedavi birkaç ayda olacak şeyler değil. Corona ailesi neredeyse 20 yıldır biliniyor 20 yıldır aşılar geliştiriliyor. Biraz mantıksal düşünün. Sadece sizi değil milyarlarca kişiyi etkiliyor. Fransada virüsün ilk yayıldığı zamanlarda olan yasaklar bugün olanlardan daha fazla.

Hepimiz bunaldık, ama bunaldık diye tedbiri azaltmıyoruz. Tedbiri azaltırsak daha çok bunalırız.

Yasakların artması gerekirken serbest kalınsın istiyorsunuz bu nasıl mantık ? Sen sıkıldın diye yasakları kaldıralım tamamdır. Haklı olduğun yerler ver ama dediğin mantıksız.

Aynen hocam Bill Gates maskelerin içine çip koymuş.

''Aynen hocam Bill Gates maskelere çip koymuş''

Bu kadar sığ tartışma kapasitesine sahipsin işte. Ölmek istemiyor musun? Otur evinde. Ölmek istiyorum belki ben? Sanane?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    129,1 KB · Görüntüleme: 151
Maske zorunluluğu gerçekten saçmalıktan ibaret. Kimse gelip de pandemi vs. demesin. Bu insanların hava özgürlüğünü elinden almaktır. İsteyen canını sevdiğini önemsemek isteyen takar, istemeyen takmaz. Ancak ceza kesmek saçmalıktan başka bir şey değil. Derdiniz bu olsun diyen arkadaşlar gerçekten bu kadar umursamaz mı? Belki de en büyük 2 özgürlüğünüz temiz hava ve özgürce dolaşmak elimizden alınıyor korona bahane edilerek. Ayrıca başka hastalıklardan neredeyse hiçbir farkı yok. Sadece her gün vaka sayısı gösterilerek manipüle edilmeye çalışılıyor.

Ketçap mayonez de olsun mu paşam?

Düzgün oksijen alamıyorsun, petrolden yapılmış bir maskeyi günboyu takıyorsun. Yüzlerce profesör bunun çoğu kişi için koronadan daha zararlı olduğunu söylüyor. Fazla dar düşünüyorsunuz. Sanırsam pandemi sonrası ve öncesi hayatı aynı olanlardansınız.
Aksine sınav senem dershane, okul ve minibüse sık sık gitmem gerekiyor çift maskemi günlük değiştiriyorum nefes almaktada zorlanmıyorum. Ayrıca yurt dışında insanlar maske takıyor bizim ülkede yok sadece.

"Aynen hocam bill gates maskelere çip koymuş"

Bu kadar sığ tartışma kapasitesine sahipsin işte. Ölmek istemiyor musun? Otur evinde. Ölmek istiyorum belki ben? Sanane?

İşte sorun orada sadece sen ölsen tamam dünyanın IQ seviyesi artacak ama maske takmayarak başkalarını da hasta yapıyorsun. Bir insan nasıl bu kadar bencil olur anlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı