Kahkaha saçmalığının öncülerini buldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep Baltaş'ın yukarıdaki yorumu ile fikirlerimin ters düşmesi ne alaka? Hangi fikrine ters düşmüşüm? Recep Baltaş gibi bir şahsın geçmişte korsan işleriyle alakalı olup bunu kendi forumunda paylaşması komiğime gitti o kadar. Seni geren nedir?

Kahkaha olayında raporlanma ve ceza yemek bile çok saçma. Yöneticiler diktatörlük ilan edecek az kaldı.
Onu geçtim, bu özellik yeni gelmedi mi ya? 1-2 senelik sanıyorum ben.
Özellikler yerinde kullanılması için var. Bu olay, bir mesajı beğenip beğeni emojisi atmak yerine kızgın atmakla aynı şey. Adam kızgın atacağına kahlaha atıyor. Kuralı yerinde kullanmazsan ceza alırsın. Sen trafikte, kırmızı ışıkta durmak yerine geçersen, yeşilde geçmek yerine durursan ceza almaz mısın?

Recep Baltaş'ın yukarıdaki yorumu ile fikirlerimin ters düşmesi ne alaka? Hangi fikrine ters düşmüşüm? Recep Baltaş gibi bir şahsın geçmişte korsan işleriyle alakalı olup bunu kendi forumunda paylaşması komiğime gitti o kadar. Seni geren nedir?
Sadece örnek verdim onu. Recep Baltaş’a ters düşmüş dediğimi hatırlamıyorum.
İfadeyi bir yöneticiye atmış, Recep Baltaş istese 100 yıllık bir tatile bile çıkarabilir, kendisi takmamış bile. Siz niye bu kadar takıldınız anlamadım. Sürekli rahatsız ederek kötüye kullanmak başka, bu başka.
Bu arkadaş, kahkaha olayını herkese uyguluyor. Recep Baltaş sadece örnek.
Hesabınızın ismini Mutluww2 ya da Mutluww'sSmurf yapabilirsiniz.
Siz de cidden rahatsız etmeye başladınız. Ne Mutluww’muş anlamadım. Bu konu da saçma değil. Düzgünce eleştiriyorum. Bence sizin yaptığınız ceza sebebi olmalı. Her konuda gelip rahatsız etmek kurallara pek uygun değil gibi.

Sadece örnek verdim onu. Recep Baltaş’a ters düşmüş dediğimi hatırlamıyorum.
Sen bir garipsin gerçekten. Açtığın konuda idda ettiğin şey bu değil mi zaten?
Yanlış veya beğenmediği mesaja kahkaha bırakan kişilerin atalarını uzun süre sonra buldum. Bu arkadaşların en büyük atası Alawar.

Madem fikir olarak ters düştüğüm her yoruma kahkaha bıraktığımı söylüyorsun, raporla gitsin. Bomboş konu açıp haksız yere karalama yaparak bunun yanına kalacağını mı sanıyorsun?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı