Kahkaha saçmalığının öncülerini buldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bazen en saçma şeylere bile kahkaha atıyorum ve güldüğümü belirtmek için kahkaha emojisine basıyorum. Yani bu dalga geçmek veya karşıyı sinir etmek için yaptığım bir şey değil.

Hatta fikirlerim genelde insanlarla ters düştüğü için yorumlarıma çok kızgın emojisi de almaktayım. Yine de bu beni yaralamıyor, eksiltmiyor. Adam bana yanıt verip hakaret etse muhtemelen hesabı kısıtlanacak, diyecek bir şey bulamadığı için en fazla emoji atabiliyor garibim.

Bir şeyler yazmaya çalıştım ama konunun asıl amacını anlamadım bu arada. Neyden rahatsızsın? Ne yapmamızı bekliyorsun? Bilemedim.

Zırt pırt önüne gelene ifade atıp spam yaparlarsa ceza almaları gayet normal.
Bence değil. Hakaret vs. değil ve beğeni alıyorsun.
Özellikler yerinde kullanılması için var. Bu olay, bir mesajı beğenip beğeni emojisi atmak yerine kızgın atmakla aynı şey. Adam kızgın atacağına kahlaha atıyor. Kuralı yerinde kullanmazsan ceza alırsın. Sen trafikte, kırmızı ışıkta durmak yerine geçersen, yeşilde geçmek yerine durursan ceza almaz mısın?
O bahsettiğin şey insan hayatını tehlikeye atar, senin bahsettiğinle gram alakası yok. Çoluk çocuk takılıyor biz de uğraşıyoruz. Haklısınız devam edin.

Bence değil. Hakaret vs. değil ve beğeni alıyorsun.

O bahsettiğin şey insan hayatını tehlikeye atar, senin bahsettiğinle gram alakası yok. Çoluk çocuk takılıyor biz de uğraşıyoruz. Haklısınız devam edin.
Örnek, kuralların önem oranıyla ilgili değil. Hatırlatmak istedim.
Madem fikir olarak ters düştüğüm her yoruma kahkaha bıraktığımı söylüyorsun, raporla gitsin. Bomboş konu açıp haksız yere karalama yaparak bunun yanına kalacağını mı sanıyorsun?
Ne demeye çalıştığını anlamadım. Tehdit mi ediyorsun?
Sen bir garipsin gerçekten. Açtığın konuda idda ettiğin şey bu değil mi zaten?
Açtığım konuda iddia ettiğim, kahkaha emojisini olur olmadık yerde kullanman ve bu emojiyi çok eski bir mesajda bile kullanman. Emojiyi kime veya ne amaçla attığın beni ilgilendirmez. Recep Baltaş ile ters düşmüş ve bunu yazmış dediysem de çıkar göster :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı