Çözüldü Kalça nasıl küçültülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Şimann değilim ama arınmam gereken kilolarım var. Yaklaşık 8 kilo falan. Biraz da kas yapmayı planlıyorum. Kilolarımı verince kalçam da küçülür mü? Açıkçası utanıyorum. Kadın gibi kalçam var. Küçültmek için ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kalça kası ağırlıklı antrenman ve sağlıklı beslenme kısa sürede eritir. Ve söylemesi ayıptır Türkiye'de erkeklerde büyük kalça kadınlarda etkileyici rol alabiliyor. Sen elinden geleni yap da olmazsa kendini böyle avutursun diye söylüyorum xD

Ama Cidden.
Kalça kası ağırlıklı antrenman ve sağlıklı beslenme kısa sürede eritir. Ve söylemesi ayıptır Türkiye'de erkeklerde büyük kalça kadınlarda etkileyici rol alabiliyor. Sen elinden geleni yap da olmazsa kendini böyle avutursun diye söylüyorum xD

Ama Cidden.

Çözüm
Vücut anatomisine göre kişiden kişiye çeşitlilik gösterebilir ama yapman gereken öncelikli şey spor, beslenme ve düzenli uyku spor olarak herhangi bir salona gitmiyorsan günde 30 dk koşmaya başlayabilirsin (ama spor salonuna gitmek her zaman artı) beslenme için bir şey diyemeyeceğim ama internet üstünden kendi bedenine göre en uygun beslenmeyi bulabilirsin zira en güzeli diyetisyen eşliği. Bunları yaptıktan sonra sana kalan tek şey zayıflamanın tadını çıkarmak olacaktır.

Geri
Yukarı