Kaliteli oyuncu koltuğu önerisi

Yok. Ama alcam dediklerim tek kaldı

Usta hangi işlemci ve hangi koltuk iyiyse onu soruyom
Hayali konu açtığın belli. Bari almalıyım deme de bilgi almak için konuyu açtım de. Eski sistemini yazmamışsın bir de o işlemciler üst seviye render yapmayacaksan gereksiz. i5-12600K alıp yanına da xDrive Akdeniz oyuncu koltuğu çekersin hem kıçın konfor bulur hem o CPU'nun besleyemeyeceği GPU daha icat edilmedi.

FPS yüksek olsun da şuna okeyiz.
İşlemci.
Adam akıllı konfor olmadıktan sonra isterse dünyanın en iyi sistemi olsun hiçbir değeri yok pek tabii bu herkes için aynı olmak zorunda değil.

Sorulan soruya gelirsek illa pahalı bir koltuk almak zorunda değilsin şahsen ben şehrimde sanayide mobilya üreten bir fabrikadan ofis koltuğu aldım gayet iş görüyor hatta sırt kısmında ufak bir sıkıntı oldu yarın sanayiye götürüp ücretsiz değişim yaptıracağım. Hem işlemci hem de uygun fiyatlı bir ofis koltuğu diyorum ben.

Hayali konu açtığın belli. Bari almalıyım deme de bilgi almak için konuyu açtım de. Eski sistemini yazmamışsın bir de o işlemciler üst seviye render yapmayacaksan gereksiz. i5-12600K alıp yanına da xDrive Akdeniz oyuncu koltuğu çekersin hem kıçın konfor bulur hem o CPU'nun besleyemeyeceği GPU daha icat edilmedi.
Arkadaşım sistem topluyorum.
Arkadaşım sistem topluyorum.
0 dan

Offf. Hepsi hazır. Tamam mı? İşlemci ve koltuk kaldı.

Boşver sen fikrini yazma
Herşey hazır ama . İŞLEMCİ NASIL HAZIR değil İLK İŞLEMCİ alırsın Sonra ana kart ona göre EKRANKARTI VS bla bla konuyu canlandırdım ama Öldüm adamın mesajları okudukça dfhsdfh.

Deri koltuk almayın derim kumaş en iyisi ayrıca kilo olayına dikkat edin yatar pozisyonda arkaya düşerken koltuk firmasına sövmek istemezsiniz.

Herşey hazır ama . İŞLEMCİ NASIL HAZIR değil İLK İŞLEMCİ alırsın Sonra ana kart ona göre EKRANKARTI VS bla bla konuyu canlandırdım ama Öldüm adamın mesajları okudukça dfhsdfh.
Hocam konuyu hortlattımda bendede monitör ve koltuk kaldı ne önerirsiniz koltuk olarak max 10k falan yani benim aklımda ( XDRİVE TORYUM ) 5.500 verip aradan kurtulup bu yaz sıcağına bir tanede fan almak mantıklı geldi Ama nasıl koltuktur iyimidir daha iyisi varmı bu civarlarda

Hocam konuyu hortlattımda bende de monitör ve koltuk kaldı ne önerirsiniz koltuk olarak Max 10k falan yani benim aklımda ( xDrive toryum ) 5.500 verip aradan kurtulup bu yaz sıcağına bir tanede fan almak mantıklı geldi ama nasıl koltuktur iyi midir daha iyisi var mı bu civarlarda.

Ekran olarak ben bunu aldım daha elime ulaşmadı ama bayağı araştırdım bu fiyata alınabilecek en iyi F/P ürünü gibi duruyor o yüzden bunu tercih ettim.
Koltuk olarak bende arayıştayım. Çok yüksek paralar veremeye gerek yok koltuğa ortopedik olarak sağlıklı olsun ve bir tık sağlam olsun deri olmasın yeterli.

Geri
Yukarı