Kalkmayan rekabetçi bekleme süresi

cesaretamo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben arkadaşımla genelde yoldaş oynarım. Geçenlerde üst üste bekleme cezası aldım. Oyunbozanlık dense de Steam Destek'te beklenmeyen hata olarak görünüyor. 2 günlük banım daha yeni kalkmıştı ki bir de ne göreyim 3 gün daha yemişim hem de hiç maça girmeden. Sizce neler oluyor yardımcı olabilecek, fikir verebilecek var mı? Steam desteğe yazdım ilgilenmiyorlar.

Hocan arkadaşınız sizi niye oyunbozanlıktan raporladı naptınız.

İngilizce yazmanız lazım.

SS de oyundan olsun süreyi gösteren.

Arkadaşımın beni raporlaması imkansız oyuna girdiğimizde sadece beraber oynuyoruz onun dışında oyuna girmiyoruz rekabetçi modu olarak. Ayrıca ben çok sıkıldığımda basit eğlence'de oynuyorum ve genellikle takımın en üstünde oluyorum oyunbozanlıkla alakam olmaz küfür vs. de etmem profil fotoğrafımda İsrail bayrağı var acaba onunla ilgili raporluyor olabilirler mi oyundakiler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 35
Arkadaşımın beni raporlaması imkansız oyuna girdiğimizde sadece beraber oynuyoruz onun dışında oyuna girmiyoruz rekabetçi modu olarak. Ayrıca ben çok sıkıldığımda basit eğlence'de oynuyorum ve genellikle takımın en üstünde oluyorum oyunbozanlıkla alakam olmaz küfür vs. de etmem profil fotoğrafımda İsrail bayrağı var acaba onunla ilgili raporluyor olabilirler mi oyundakiler.

O bayraktan olamaz çünkü o zaman başka yerden raporlamalari lazım hile kullanmıyorsunuz değil mi?

AFK filan oluyor musunuz?

Hile kullanmıyorum ama şöyle bir şey var basit eğlenceye girdiğim zaman veya herhangi bir oyuna girdiğim zaman oyundaki oyuncular direkt sövüyorlar bana ya oylama yapıyorlar ya da küfür edip İsrail deyip sövüyorlar.

Hocam okula gideceğim akşam tekrardan yazarım bir de Steam Link'ini paylaşır mısınız?

Hile kullanmıyorum ama şöyle bir şey var basit eğlenceye girdiğim zaman veya herhangi bir oyuna girdiğim zaman oyundaki oyuncular direkt sövüyorlar bana ya oylama yapıyorlar ya da küfür edip İsrail deyip sövüyorlar.

Hocam çok dindar bir kesime geliyorsunuz(!)

Eğer bayraktan olsa ilke şikayet etmeleri lazım
hocam merak etmeyin şikayetetmiycem göstermek amaçlı akşam görüşürüz

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231229_125039_Steam.jpg
    Screenshot_20231229_125039_Steam.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı