Karabasan nasıl görebilirim?

Akli melakeler çok yerinde gibi gelmedi bana. Rüya alemlerine çok meraklıysan astral Seyahat'e bakabilirsin. Bana çok inandırıcı gelmiyor bu söylenenler. Fakat bakabilirsin.

Hocam sizin de bildiğiniz gibi daha önceden yaşadık bence astral seyahat yalan dolandan ibaret. Felsefeci.

Selam, ben küçüklüğümden beri 20-30 kere karabasan görmüşümdür. İlk başlarda çok korkuyordum sesimi çıkarmaya falan çalışıyordum ama sonra alışınca artık karabasan görmeye bilincim açık olduğu için karabasan görürken acaba nasıl korkutacaklar diyorum. Malum hayattan sıkıldım. Biraz rüya evreninde beni korkutmalarını izlemek istiyorum. Bilincim açık bir şekilde ama kısacası nasıl isteyerek karabasan görebilirim?

Hocam lucid dream dedikleri muhabbet var bu mümkün araştırıp deneyebilirsiniz denerken uyku felci yaşarsanız karabasan görürsünüz muhtemelen.

Karabasan belki de "meru the succubus" formunda geliyordur konu sahibine kim bilir. Bu kadar hevesin altında başka bir sebep olmalı.

7c6.jpg

(Admin ban atmayın pls)

Basit. Öncelikle gün içinde istersen aralıklarla söyle; Karabasan, karabasan, karabasan... Şeklinde toplam da tam ''600'' defa ''karabasan'' diyorsun. Uykun geldiği zaman yatağa geçiyorsun, odanda LED ışık varsa rengini kırmızı yapıyorsun. Yatakta da tam ''66'' defa karabasan diyorsun sesli ve hızlı şekilde.

Toplamda 666 defa karabasan demiş olacaksın, sakın daha az ya da çok yapma, ters tepecektir...
Sonrasında ''karabasan beni ziyaret et'' diyerek art arda 6 defa söyleniyorsun, bunu söylerken yatakta yüz üstü beyblade gibi sağa sola dönmen gerekiyor.

Akabinde karabasan seni ziyaret edecektir, amma velakin bu sayıları tam belirttiğim gibi yapman gerekiyor, az ya da çok yaparsan ebediyen ruhun karabasanla beraber rüyalar aleminde mahsur kalacaktır.
Her şeyi düzgün yapıp karabasanla yüzleştiğin zaman oradan geri çıkmak için, kulağına yaklaşıyorsun ve; ''gaark'' diye geğirerek bunu sonlandırıyorsun.

Unutma ki karabasanla yüzleştiğin zaman hiçbir yüz ifadesi kullanmayacaksın, eğer ki bir mimik bile gösterirsen ruhunu ebediyen yiyecektir... Seni korkutmak ve yüz ifadesi belirtmen, duygularını dışa vurman için çeşitli yollar deneyecektir. Ben yapamam diyorsan, acil durum çıkışı için karabasana bunların onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle, halden anlayacak ve seni salacaktır. Selamımı da söylemeyi unutma...

Karabasan = Uyku felci. Canavar falan yok yani.
https://evrimagaci.org/karabasan-nedir-gercek-midir-uyku-felci-ile-iliskisi-nedir-773

Son düzenleme:
Tıbben beynin RAM uykusundan uyanıp bedenin uyanmaması olarak belirtilsede. Yemek yiyip yanında yatmak, alkol vs karabasan görmende etkili olabilir.

Selam, ben küçüklüğümden beri 20-30 kere karabasan görmüşümdür. İlk başlarda çok korkuyordum sesimi çıkarmaya falan çalışıyordum ama sonra alışınca artık karabasan görmeye bilincim açık olduğu için karabasan görürken acaba nasıl korkutacaklar diyorum. Malum hayattan sıkıldım. Biraz rüya evreninde beni korkutmalarını izlemek istiyorum. Bilincim açık bir şekilde ama kısacası nasıl isteyerek karabasan görebilirim?

Öncelikle karabasan bir tür cin vs değildir, ikinci olarak karabasan adı verilen olay bilimsel bir olaydır beyin RAM uykusundayken uyandığında. Beynin uyanık ama vücut hala uykuda kalıyor ve hareket edemiyor, ses çıkaramıyorsun. Bizzat bende yaşadım ama bilimsel bir olay olduğu için korkmaya gerek yok. Her şeyi din ile bağdaştırdıkları için bunu da korkunç bir olay haline getirmişler. Artı olarak dalga geçtiğini düşünüyorum çünkü bunun zevk alınacak bir yanı yok. Ama yine de insanlık yapıp sana açıklama yaptım. Eğer diyorsan gerçekten istiyorum o zaman gün içinde yorucu faaliyetler yapıp (spor, ağır şeyler taşımak gibi vücudunu yoracak şeyler) gece geç saatte uyumaya bak ve en çok korktuğun şey neyse uyumadan önce onu yap ve öyle uyu. Ben iki kere yaşadım bu olayı ve ikisinde de yazdıklarıma benzer şeyler yapıp uyumuştum.

Öncelikle karabasan bir tür cin vs değildir, ikinci olarak karabasan adı verilen olay bilimsel bir olaydır beyin RAM uykusundayken uyandığında. Beynin uyanık ama vücut hala uykuda kalıyor ve hareket edemiyor, ses çıkaramıyorsun. Bizzat bende yaşadım ama bilimsel bir olay olduğu için korkmaya gerek yok. Her şeyi din ile bağdaştırdıkları için bunu da korkunç bir olay haline getirmişler. Artı olarak dalga geçtiğini düşünüyorum çünkü bunun zevk alınacak bir yanı yok. Ama yine de insanlık yapıp sana açıklama yaptım. Eğer diyorsan gerçekten istiyorum o zaman gün içinde yorucu faaliyetler yapıp (spor, ağır şeyler taşımak gibi vücudunu yoracak şeyler) gece geç saatte uyumaya bak ve en çok korktuğun şey neyse uyumadan önce onu yap ve öyle uyu. Ben iki kere yaşadım bu olayı ve ikisinde de yazdıklarıma benzer şeyler yapıp uyumuştum.
Ram olmayacak REM o.

Karabasan belki de "meru the succubus" formunda geliyordur konu sahibine kim bilir. Bu kadar hevesin altında başka bir sebep olmalı.

1-2 sene önceye kadar main videomdu...

Bu aralar Derpixion'un vandal tales sarıyor.

Karabasan için pencereyi açık tutup uyu diyorlar da batıl inanç bence.

Hocam karabasan görmek istemek normal bir ruh hali gibi gelmedi bana, bunu dalga geçmek için yazmıyorum ciddi söylüyorum. Korku filmi falan seviyorsanız korku filmi izleyin, ya da korku oyunları oynayın amenna ama rüyada karabasanla korkmayı istemek pek sağlıklı gelmedi.
Onlar korkutmuyor fazla ama bilincim açıkken bir yaratığın beni korkutmasi zevkli ve korkunç yani o anı hissediyorsun ya

Karabasan figürü gerçek olsaydı onu gerçekten görmek istemezdin herhalde. Umarım konu trol değildir.
Hocam karabasan görürken bilinciniz açık bir nevi gerçekten görüyormuşum gibi olduğu için görmek istiyorum konu troll değil bilmiyorum ama dream core lucid çok ilgim var

Karabasan figürü gerçek olsaydı onu gerçekten görmek istemezdin herhalde. Umarım konu trol değildir.
Hocam karabasan görürken bilinciniz açık bir nevi gerçekten görüyormuşum gibi olduğu için görmek istiyorum konu troll değil bilmiyorum ama dream core lucid çok ilgim var

Şu olayı da hiç yaşamadım valla nasıl bi his acaba :D
Yatakta yatıyorsunuz ama bilinciniz açık ve normalde göremeyeceğiniz varlıkları görüyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı