Karantinada spor yapılarak kilo verilir mi?

REapex

Hectopat
Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha fazla  
Arkadaşlar maalesef karantinadayım ve uzadı büyük ihtimal 4 Eylül de bitecek gibi görünüyor ve malum kilo aldım bayağı can sıkıntısından. Zaten kilom biraz fazlaydı ama bu karantina hepten bitirdi kilom 84.7 boyum 1.76 iri yapılığım var ama sizce karantinada biraz egzersiz yaparak en azından 2 kilo verebilir miyim? Okulların açılması ile toparlar mıyım sizce ve kilom ne kadar fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beslenmene dikkat et ekmeği tamamen kes ve spor yap kilo verirsin.

Hocam karnım benim hiç acıkmıyor ama sırf canım sıkılıyor bir tat almak için yiyorum hiç kilo aldırmayacak bir meyve veya yiyecek var mı?

Karpuz yiyebilirsin bence bende spora gidiyorum yiyorum hem tokluk hissi veriyor hem de tatlı ayrıca 100 gramında 30 kalori var.

Arkadaşlar maalesef karantinadayım ve uzadı büyük ihtimal 4 Eylül de bitecek gibi görünüyor ve malum kilo aldım bayağı can sıkıntısından. Zaten kilom biraz fazlaydı ama bu karantina hepten bitirdi kilom 84.7 boyum 1.76 iri yapılığım var ama sizce karantinada biraz egzersiz yaparak en azından 2 kilo verebilir miyim? Okulların açılması ile toparlar mıyım sizce ve kilom ne kadar fazla.

Kilonuzun sebebi can sıkıntısı evde kalmanız çünkü evde sürekli kapalı kalınca enerjiyi vücut sürekli tutma enerjisinde evdeki bunun sonucu olarak fiziksel yansıması olarak kilo alıyorsunuz önerim: En iyisi Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı - Fit Yemek şu beslenme danışmanlığı hizmetini alın ve karantinan bitince bol bol dışarı çıkın bir şey yapın.

Geri
Yukarı