Kardeşim eşcinsel olduğunu söyledi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu bağlamından çıkarıp dini tartışmaya çevirmek gibi bir amacım yoktur. Müslümansanız haram bir şeye helal demek dinden çıkma tehlikesi oluşturacağı için kayıtsız kalamadım ve alttaki linki gönderme ihtiyacı hissettim. İyi sosyaller.
İnan kardeşini korkutmasının gram faydası olmaz.

Konuyu bağlamından çıkarıp dini tartışmaya çevirmek gibi bir amacım yoktur. Müslümansanız haram bir şeye helal demek dinden çıkma tehlikesi oluşturacağı için kayıtsız kalamadım ve alttaki linki gönderme ihtiyacı hissettim. İyi sosyaller.
Konuyu din tartışmasına çevireceksiniz. Bu normal bir şey.

Anne babam aşırı anlayışlı çıktılar.TikToktan görüp esinlendiğini düşünüyoruz ama yine de bir psikolog desteği istiyor.
Kendisi öyle istiyor ancak dışlanma korkusundan mı anlayamadık.
TikTok'dan görüp eşcinsel olunmaz. Bu öyle oradan buradan görüp din değiştirmek gibi değil. Onun bu yaşta erkeklere ilgili olması bile garipken kızlara ilgi duyması imkansız.

Dediğim gibi hocam, herkesin dini kendine. Peygamberle çağdaş olmadığımızdan bazı şeyleri sadece yorumlayabiliriz. Ben de böyle yorumladım açıkçası, çünkü eğer kötü olmayan bir şey haram ise o tanrı beni dinden çıkarmadan ben dinden çıkardım zaten. İyi sosyaller :)
13-14 yaşında kız kendisi ileride ailesi olmasını istiyormuş. Erkeklere ilgisi varmış ama kızlarda biraz daha fazlaymış.
Yani hocam muhtemelen internetten etkilenmiştir, son yıllarda internette gereksiz LGBT duyarı ve gereksiz feminizm kasıyorlar (bazıları da bundan yararlanarak kadın/LGBT düşmanlığı yapıyor, iki ucu pis değnek :)). Bundan etkilenmiş olma ihtimali bir hayli fazla, onu da ekleyeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı