Kardeşimi saçma sapan oyun parodileri ve oyun kanallarından nasıl kurtarırım?

Kız kardeşim önümde popomu açtı :D.
1620398020792 (1).jpeg

Merhaba arkadaşlar, kardeşim her eline bilgisayar, tablet veya telefon geçtiğin de saçma sapan kanalları izliyor. Mesela saçma sapan Minecraft parodileri olan kanalları izliyor.

O kanalların da özeti şu:
+Aa, örümcek adam gelmiş. Seni seviyorum örümcek adam, hadi beni öp.
-Tabii ki güzel kız.

O kadar saçma ki bir de arada bunların taklidini yapıyor. Hele bir de şu Roblox kanalları var ya. Harika panda, yok babi oyunda, saçma sapan kanallar. Genellikle hep oyunların Rp'sini izliyor, parodilerini falan. Bazı kanallar ileride onu olumsuz etkileyebilir. Yani ben gidip de Barış Özcan izlesin demiyorum. Normal kanalları izlesin, Slim'e yapma videolarına bile razıyım. Yeter ki şu kanalları izlemesin. Kanalları önerme diyorum, engelliyorum. Nasıl ezberlemişse gidip tekrar açıyor engelleri. Sizce ne yapayım artık bu kanalları izlememesi için?

3 yaşındaki kız kardeşim sırf böyle garip kanallar yüzünden bana ana b*cı küfür ediyor çaresini bulursanız bana da haber verin lütfen.

Birisi 7 diğeri 6 ikisi de kız.

Bir süre sonra kendi kendilerine bırakırlar. O yaşlardayken bana tablet aldıklarında bende saçma sapan videolar (o zaman çok güzel gibiydi) izliyordum, sonra saçma olduklarını anlayıp bıraktım. Kuzenlerimdede aynısı oldu 7-8 yaşından sonra anlaşılıyor ne kadar saçma oldukları.

Mesajları tam okumadım ve ayni konudan bende muzdaribim. Üç noktadan kanalı önerme desemde girer kanalın ismini yazar bir şeye etki etmez. Bu kanalların ismini modemden falan engeleyemiyor muyuz? Biri yazsın lütfen.:(

Kendi haline bırakın demeyin ve böylede yapmayın bence. Bu izledikleri videolar eminim hal ve hareketlerini, kişiliklerini de etkiliyor.

Ve 6-7 yaşındaki çocuğa neden tablet alıyorsunuz 17 yaşındayım hala telefonum yok.

Youtube'ye minecraft yazınca bunlar çıkıyor.
Hocam annem arada telefonu susturmak için veriyor. Onun dışında televizyon da Youtube var. TV de ki Youtube algoritması trende göre işliyor. Trendde de hep o saçma sapan videolar oluyor.
3 yaşındaki kız kardeşim sırf böyle garip kanallar yüzünden bana ana b*cı küfür ediyor çaresini bulursanız bana da haber verin lütfen.
Hiç sormayın o gün kardeşim bana beyinsiz, mal ve aptal gibi kelimelerle küfür ediyor. Daha da ileri gidecek diye korkuyorum. Fakat bir yandan da acılara yürüyorum korkmuyorum.
Mesajları tam okumadım ve ayni konudan bende muzdaribim. Üç noktadan kanalı önerme desemde girer kanalın ismini yazar bir şeye etki etmez. Bu kanalların ismini modemden falan engeleyemiyor muyuz? Biri yazsın lütfen.:(

Kendi haline bırakın demeyin ve böylede yapmayın bence. Bu izledikleri videolar eminim hal ve hareketlerini, kişiliklerini de etkiliyor.
Etkiliyor zaten bir arkadaşın önünde poposunu açmış kardeşi. Birisinin kardeşi de ana bacı sövüyormuş.

Dur öyle değil o :D
Hocam annem arada telefonu susturmak için veriyor. Onun dışında televizyon da Youtube var. TV de ki Youtube algoritması trende göre işliyor. Trendde de hep o saçma sapan videolar oluyor.

Hiç sormayın o gün kardeşim bana beyinsiz, mal ve aptal gibi kelimelerle küfür ediyor. Daha da ileri gidecek diye korkuyorum. Fakat bir yandan da acılara yürüyorum korkmuyorum.

Etkiliyor zaten bir arkadaşın önünde poposunu açmış kardeşi. Birisinin kardeşi de ana bacı sövüyormuş.

benim dediğim minecraft parodilerindeki saçmalıklar :D
Kardeşim bile yok benim.

Geri
Yukarı