Kasa önerisi

hubble

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
240mm sıvı soğutma destekleyen ve hava akışı güzel kasa önerir misiniz Full Tower?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığınız kasa marka model nedir belki gözden kaçırdığınız bir detay vardır yada farklı bir tavsiyeyle masraf yapmadan çözmenize vesile olacak bir üye vardır.

Şu an kullandığınız kasa marka model nedir belki gözden kaçırdığınız bir detay vardır ya da farklı bir tavsiyeyle masraf yapmadan çözmenize vesile olacak bir üye vardır.

Dark spirit 600+80 Blue LED.

XPG Invader Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Güzel bir kasa, öneririm. Mid Tower ancak radyatör desteği bol.

https://www.hepsiburada.com/dark-un...lgisayar-kasasi-dkchunrealair-p-HBV00000N8NBF Büyük ve hava akışı güzel bir kasa.

XPG güzelmiş daha uygununu bulabilirsem onu ya da aklımda Cougar gemini s modeli de var.

Burda daha uygun beyaz renk isterseniz;
Benimde tavsiyem olur.

Dahili fan kontrolcüsü ve Type-C portu bulunan Midgard V alternatif olabilir daha kaba ve ebat olarakta daha geniş;

Burda daha uygun beyaz renk isterseniz;
Benimde tavsiyem olur.

Dahili fan kontrolcüsü ve Type-C portu bulunan Midgard V alternatif olabilir daha kaba ve ebat olarak da daha geniş;

Aynen adeksstore da daha uygunmuş. Bunun hava akışı nasıl acaba diyeceğim de yan kapağı çıkarıyorum ben. Sen olsan hangisini tavsiye edersin?
XPG
Xigmatek
Cougar

Kasa ön taraf için 240mm desteği olduğu belirtilmiş. Acaba bir yanlışlık mı yaptınız?
Aynen Adeksstore' da daha uygunmuş bunun hava akışı nasıl acaba diyecemde yan kapağı çıkarıyorum ben. Sen olsan hangisini tavsiye edersin?
XPG
Xigmatek
Cougar
Invader, Midgard V ve Gemini S modellerı arasından Invader alırdım ARGB denetleyicisi olmasına karşın daha zarif ve narin bir tasarıma sahip ön tarafın hava alması için yanlardan daha fazla boşluk var ve Invader'ın ön paneli ABS plastik değil, aliminyum. Eğer fan kontrolcüsü ve anakartınızda girişi olduğunu sanmıyorum ama Type-C portu ve ek olarak Midgard V'in üst taraf içinde 360mm desteği bulunuyor bu iki kasayı piyasadaki ezber modellerden ayıran yanı yan panellerine 240mm radyatör veya 2x 12cm fan takabiliyorsunuz ben Invader olurdu tercihim hem şaşi kalınlıkları da hemen hemen aynı başta belirttiğim unsurlar dahilinde. Gemini S modelini belirli yerlerden izledim Invader daha mantıklı aradaki 150TL boru da değil verilmez o fiyat kanımca.
Bu arada yan kapağı çıkarmanıza sebebiyet veren nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı