Kaspersky Ağ Saldırısı Engelleyici Etkinleşmiyor

@Murat5038 ilk önce geç cevap için kusura bakmayın. Maalesef ne kadar denesem de olmadı. Ayrıca LAN sürücüsünüde silip tekrar yükledim ama Windows Store'da da problem oldu, Killer Control Center indirmesinde. Wifi sürücüsünü yükleyip silmede sıkıntı yoktu.

Temiz kurulum yaptım. Sıkıntı kalmadı. Kaspersky Free gayet düzgün çalışıyor şimdi. 🥰

Suçu gudubet Windows 10'a atıyorum. 1809'dan 1903'e geçerken batırmıştır kesin. 🤬

Aslında bir haftadır diyordum Kaspersky Free 19'dan 20'ye geçeyim diye. Üşenip yapmıyordum. Can sıkıntısı, dün yaptım. Şansa çalışıyormuş... Keşke bir hafta sonra yapsaydım 1909 yüklerdim... 🙂

Suçu gudubet Windows 10'a atıyorum. 1809'dan 1903'e geçerken batırmıştır kesin. 🤬
Sürüm düşürme yaptığınızı başta söyleseydiniz bizde derdik suçun onda olduğunu :) Sürüm düşürünce yazılımlar da kafayı yer bunlar doğaldır. Sistem geri yüklemeyi de buna benzer sebeplerden önermiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı