Kaspersky harici ücretsiz antivirüs programı arıyorum

2GB RAM, 1GB Paylaşımlı ekran kartı Intel HD Graphic, İşlemci Intel Pentium 4 2GHz P6100 :)
Çoğu geleneksel antivirüs yazılımları bu belleğe sahip bir bilgisayarda donmalar neden olacaktır. Bulu tabanlı antivirüs yazılımlarına bakabilirsiniz. Ücretli bir seçenek olarak Webroot kullanılabilir. Hem Garanti BBVA müşterilerine lisans sunuyorlardı. Ücretsiz olarak da öneri yapabilirim. Fakat kaliteli bir antivirüs kadar koruyamayacakları kesin gibi. İsterseniz onları da önerebilirim.

Comodo IS hiç iyi bir program değil. Sorunlu, bilgisayara gereksiz yere müdahale ediyor ve sorunları var gereksiz yere kastırmıştı sistemi. @Murat5038 arkadaşta önermiyor, kendisi bu konularda gayet bilgilidir.

Benim önerim Norton 360 kullanmanız.

Ayrıca ilk sayfalarda Malwarebytes gördüm, bu program Antivirüs programı değildir haberiniz olsun.

Çoğu geleneksel antivirüs yazılımları bu belleğe sahip bir bilgisayarda donmalar neden olacaktır. Bulu tabanlı antivirüs yazılımlarına bakabilirsiniz. Ücretli bir seçenek olarak Webroot kullanılabilir. Hem Garanti BBVA müşterilerine lisans sunuyorlardı. Ücretsiz olarak da öneri yapabilirim. Fakat kaliteli bir antivirüs kadar koruyamayacakları kesin gibi. İsterseniz onları da önerebilirim.
Öneri alabilirim aslında :)

Aslında bilinçli bir kullanıcıyım, fazla indirme yapmam. Sadece bazen tereddütte kalıyorum.
Comodo IS hiç iyi bir program değil. Sorunlu, bilgisayara gereksiz yere müdahale ediyor ve sorunları var gereksiz yere kastırmıştı sistemi. @Murat5038 arkadaşta önermiyor, kendisi bu konularda gayet bilgilidir.

Aynen bilgili birisi. Comodo da zaten hata veriyor bilgisayar da, onu da elemek zorunda kaldım.

Norton 360 Ücretsiz mi?

Norton ücretli.

Ama Kaspersky Security Cloud sistemi kastırmaz yani hafif bir program ücretsiz olarak en iyisi de budur mesela.

Norton ücretli.

Ama Kaspersky Security Cloud sistemi kastırmaz yani hafif bir program ücretsiz olarak en iyisi de budur mesela.
Linkini gönderebilir misiniz? KSC'nin birde o programını denemek istiyorum.

Eki Görüntüle 570613

Kurduktan sonra sürekli böyle hata veriyor. Neden olabilir?
Kendi aracı ile kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Ayrıca ilk sayfalarda Malwarebytes gördüm, bu program Antivirüs programı değildir haberiniz olsun.
Comodo IS aslında ücretsizler arasında iyi bir program ama @unnamedington'ın da dediği gibi herkese hitap eden bir yazılım değil. Kendisini farklı kılan default deny gibi özellikleri var, kurayım arkada çalışsın tipinde bir program değil kullanıcıdan kararlar bekliyor. Ayrıca bazen problem çıkarabiliyor bu konuda da olduğu gibi. Ama genel olarak düzgün kullanıldığında iyi bir yazılım. Yine de Kaspersky Free varken onu kullanmanın çok anlamı yok. Ekstra güvenlik duvarı var ama o da ayrı olarak kurulabiliyor zaten. Bu durumda Kaspersky listeden çıkınca yine yol oraya çıktı. 🙂

Yanlış bilmiyorsam Murat Hocam'ın tavsiye etmeme sebebi ücretsiz yazılımların esasında yetersiz olması. Ücretliler arasındaysa Kaspersky gibi kaliteli yazılımlar varken diğerleri kullanmanın pek bir mantığı yok. Bundan dolayı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı