Kaspersky virüsü silemiyor

Tc_hamza

Decapat
Yer
Bursa/İnegöl
Daha fazla  
Hocam arkadaşım telefonuna APK bir dosya indrimiş. Sonrasında bu APK dosya kendsini sildirmiyor ayarlardan dosyalardan denedim silecekken hep ana ekrana atıyor. Kaspersky indirmesini söylemiştim önceden ona girince virüsü direkt algılıyor sil dediğimizde de ana ekrana tekrar atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşım telefonuna APK bir dosya indrimiş. Sonrasında bu APK dosya kendsini sildirmiyor ayarlardan dosyalardan denedim silecekken hep ana ekrana atıyor. Kaspersky indirmesini söylemiştim önceden ona girince virüsü direkt algılıyor sil dediğimizde de ana ekrana tekrar atıyor.
Sistemi güvenli modda açın Kaspersky, MBAM ile tarama yapın veya ayarlardan uygulamayı silmeyi deneyin.

Android cihazlarda cihazı tamamen kapatıp güç tuşuna basılı tutun, ardından logo göründüğü gibi güç tuşunu bırakıp ses kısma tuşuna basılı tutun. Pek çok Android modelinde bu işlem güvenli moda girmenizi sağlayacak. Bu moddan ilgili uygulamayı silebilirsiniz.

Bu arkadaşın dediğini yapın ama güvenli modda da çalışan virüsler olduğu için olmazsa format atmanız gerekecek.
Hocam dediğiniz nadir bir zararlı çok bulaşması olası olmadığından ROM atma veya sıfırlamasını önermedim.

Buyrun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı