Kaybetmekten korkuyorum

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle sizden ricam dalga geçmeden, anlamaya çalışarak düzgün bir şekilde cevap vermeniz. Rica ediyorum sizden.

Bir kızla tanıştım. Hal ve hareketlerine bakılırsa benden kesinlikle hoşlanıyor tabii bende ondan lakin lise çağındayız ikimizde ve korkum şu ki neredeyse bu dönemlerde kurulan tüm ilişkiler birkaç aylık olup daha çok bir heves arayışına giren insanların deneyim kazanması için oluyor. Ama ben öyle biri değilim. Gerçekten de birini ilk defa bu kadar sevdim ama karşı taraf benim gibi düşünüyor mu bilmiyorum. Şu anda tanışma aşamasındayız ve bu yüzden şimdiden arayı yapmak inanın hiç mantıklı gelmiyor, eğer kısa süre içerisinde olursa kısa sürede ayrılacağız diye düşünüyorum. Bu nedenle bir süre arkadaş olarak kalıp birbirimizi derinlemesine tanımayı ve en sonunda da inşallah açılmayı düşünüyorum tabii o benden önce davranmazsa. Dediğim gibi hal ve hareketleri gerçekten de benden hoşlandığını belli ediyor. Şimdi gelelim destek almak istediğim konuya. Ben bir heves arayışında değilim. Ben gerçek manada karşılıklı bir ilişki istiyorum ve karşı taraf bu isteğimi yerine getirebilir mi bilmiyorum. Bu nedenle endişeliyim, acaba ilişki kurduktan sonra ayrılır mıyız? Diye içim içimi yiyor.

Aşağılayıcı veya kırıcı olmayan her türlü tecrübenize ve fikrinize açığım.

Hocam liseye yeni geçeceğim ama çok lisesi ortaokulu olduğunu düşünmüyorum bu yaşlarda insanın kanı bir ayrı dolanıyor damarlarında özellikle kızların. Şahsi düşüncem ciddi bir ilişkiden çok sevilme ihtiyacını tatmin etmek amacıyla sevgili olunuyor genelde.

Hocam liseye yeni geçeceğim ama çok lisesi ortaokulu olduğunu düşünmüyorum bu yaşlarda insanın kanı bir ayrı dolanıyor damarlarında özellikle kızların. Şahsi düşüncem ciddi bir ilişkiden çok sevilme ihtiyacını tatmin etmek amacıyla sevgili olunuyor genelde.

Zaten endişe ettiğim şeyde bu lakin ayrılmak isterse inan bana hiç ama hiç kimsenin görmediği kadar alttan alabilirim, yapıcı olabilirim ama bu yeterli midir bilmiyorum.

Zaten endişe ettiğim şeyde bu lakin ayrılmak isterse inan bana hiç ama hiç kimsenin görmediği kadar alttan alabilirim, yapıcı olabilirim ama bu yeterli midir bilmiyorum.
Bu biraz karşı tarafın karakterine bağlı . Bence bir deneyin derim . Azınlıkta fakat taa ilkokuldan üniversiteye kadar devam eden ilişkiler var . Değer verdiğiniz kadar alamazsanız o değeri zaten kafanızdan ayrılık düşünceleri geçer bir anda soğuyuverirsiniz . Şans yanınızda olsun .

Bu biraz karşı tarafın karakterine bağlı. Bence bir deneyin derim. Azınlıkta fakat TAA ilkokuldan üniversiteye kadar devam eden ilişkiler var. Değer verdiğiniz kadar alamazsanız o değeri zaten kafanızdan ayrılık düşünceleri geçer bir anda soğuyuverirsiniz. Şans yanınızda olsun.

Umarım.

Geri
Yukarı