Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

Kocaeli/Gölcük

Hocam iç paraziti yemeğe katıp veriyorsun direkt, dış paraziti ensesindeki tüyleri açıyorsun derisi gözüktüğü yere sıkıyorsun ama 4-5 gün dokunmaman gerekiyor. O yüzden 1 hafta falan olunca yap, azıcık alışsın size ama çok da dokunmayın parazit aşılarını olmadan.
Hocam İzmit'teyim ben.

Öğrenirsek evde yapabilir miyiz?
Tabii ki çok basit.

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim. Bir şey daha var. Bizim evde herkes çalışıyor. Kedi akşama kadar evde oluyor. Oyalanması için neler alınabilir? Şuan bir kum kabı, kumu yemek ve su için koyduğum kaplar var. Bu hayvanın başka bir ekipmanı yok. Neler almalıyım?
Ben yatak, tırmalama tahtası, sürtünme aparatı aldım; hiç kullanmadı. Taşıma çantası almanız gerekiyor, onun dışında almanız gereken şeyleri almışsınız. Ek olarak oyuncak alabilirsiniz. İnternette garip garip oyuncaklar var ya da yarın A101'e kediler ile ilgili oyuncak geliyormuş, onlara bakabilirsiniz.

Hocam İzmit'teyim ben.
Değirmendere tarafında Medicinal Veteriner Kliniği diye bir yer var. Oradan yaptırıyorum aşıları vs.

Ben yatak, tırmalama tahtası, sürtünme aparatı aldım; hiç kullanmadı. Taşıma çantası almanız gerekiyor, onun dışında almanız gereken şeyleri almışsınız. Ek olarak oyuncak alabilirsiniz. İnternette garip garip oyuncaklar var ya da yarın A101'e kediler ile ilgili oyuncak geliyormuş, onlara bakabilirsiniz.

Değirmendere tarafında Medicinal Veteriner Kliniği diye bir yer var. Oradan yaptırıyorum aşıları vs.
Milli İrade Meydanı'nın oradaki bulvarı biliyor musunuz hocam, veterinerler sokağını?

Geri
Yukarı