Kedi Tombi Karne Aldı

Umarım karnesi baştan aşağıya pekiyiler ile doludur:). Bu zeki görünüşlü kediye de bu yakışır doğrusu.. Zeki oluşlarıyla çok sevimli (sempatik) olmaları bir paralelliği gösteriyor genelikle, bu yüzden de böyle dedim. En sevdiğim hayvanlar çocukluğumdan beri her zaman kediler oldu.. Bazen göz göze gelip gözlerimizle karşılıklı konuşuyoruz, bunu daha önce de sizlere asöylemiştim. :) Kolay gelsin.

Yeni gördüm bende. :) Sınıfta öğrenciler kediye bakmaktan derse konsantre olamaz bence.

Kedinin ırkı yanlış anlamadıysam Brazilian Shorthair. Özellikle erkekleri fazla sevdirmez kendisini. Bizim tekir kedi gibi özgürlükçü bir ruhu var. Sınıf ortamında en iyisi bence gri renkli bir British Shorthair olabilirdi. :kedi:

Yeni gördüm bende. :) Sınıfta öğrenciler kediye bakmaktan derse konsantre olamaz bence.

Kedinin ırkı yanlış anlamadıysam Brazilian Shorthair. Özellikle erkekleri fazla sevdirmez kendisini. Bizim tekir kedi gibi özgürlükçü bir ruhu var. Sınıf ortamında en iyisi bence gri renkli bir British Shorthair olabilirdi. :kedi:
İlkokul öğrencileri bunlar, o kadar değil bence.

:vaybe::vaybe::vaybe::vaybe::vaybe::vaybe::vıy::vıy::vıy::vıy::vıy::vıy:

indir (3).jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı