Kedim 3. kattan balkondan düştü

@Tuğra Akın taksiye binin gidin, umrumda bile değil gecenin körü olması. O hayvanı götürmek zorundasınız, o bir can, 153 arayın illa gidemiyorsanız. Zorundasınız. Lütfen güncelleme yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kedim daha 6 aylık iken 6. kattan düşmüştü, akşam kapalı olmasına rağmen veteriner kliniğini açtı. 1 hafta sabah akşam iğne yaptırdım, 1 ay topalladı ama sonra eski sağlığına kavuştu.

Geçmiş olsun. Bu olaydan sonra 10. kata taşındım ve pencerelere kedi filesi yaptım.

Kanaması devam ediyor mu? Muhtemelen uyuyabiliyorsa bir şey yoktur burunları hassas biraz. Kanama varsa üstüne bez tutmaya çalışın burun deliklerini kapatmadan.

Uyuyorsa iç kanama veya kafa tramvası sarsıntı şok geçiriyor olabilir uyku nedeni vücudun kendini idare edememedi olabilir.

İmkanı olmayan kişiler hayvan sahiplenmemeli bence sonuçta o da can taşıyor. Siz hasta olunca imkanım yok hastaneye gidemem mi diyorsunuz?

Cidden saçmalık arkadaşların dediği gibi ya taksi ya da hayvan ambulansı ile veterinere götürün. Eğer imkanınız yoksa, bir cana bakmaya sorumluluğunuz yetmiyorsa lütfen hayvan sahiplenmeyin.

Geri
Yukarı