Kedim balkondan düşmüş olabilir mi?

Dostum, yüksek Kat'dan düşerse ölme ihtimali azalır. Ve bu kadar emin konuşamazsın.
Kedinin nasıl düştüğü önemli. Havada kendini düzeltmeli, bu da kediden kediye değişir.
6. kattan düşen kedi ölmiyebilir, ama 1. kattan düşen kedi kendini düzeltecek zaman bulamaz. 3 gayet normal.
"Ölmüş olamaz" demek bayağı kesin bir cümle oldu, düzeltiyorum.

Çok üzüldüm gerçekten. Kediler evdeki kişiler gibidir. İnşAllah herhangi bir zarar gelmemiştir kedinize.

Tabii bu tip durumlar tekrarlamasın diye önlem alınmalıdır. Gerekli tedbirleri alacağınıza inanıyorum.
15. Kattayız. Sırf bir şey olmasın diye tel taktırdım :D.

Geceyi beklemeyin o zaman kavga cikma ihtimali var. Sevdigi bir oyuncak veya kullandigi battaniye ve mama alin yaniniza. Kuytu koselere bakin orada saklanırlar genelde, adini soyleyerek arayin.

Evet kediyi buldum. Şöyle oldu: Onun mamasından başka kedilere veriyordum. 3. döktüğüm yerde bir ses duydum fakat göremedim. Sonra bir tur daha mama dağıttım ve yine bir ses geldi. Bu sefer kedi çalının içindeydi. Hemen yukarı çıkıp annemi ve kız kardeşimi çağırdım. Kutusunu da alıp geldiler. Kedi korkudan altına pislemişti. İşte yukarı çıkardık. Fakat ıslak mendil ile silmeye çalışırken karnına dokunduğumda ciyaklıyordu. Fakat bacaklarında mendil ile dokunduğumda bir şey yoktu. Sizce kendi kendini temizler mi? Bu arada bu ciyaklama göğüs kafesine zarar geldiği anlamına mı gelir? Bir de biraz uygunsuz bir soru olacak fakat göğüs kafesine veya bacaklarına bir zarar geldiyse ve ameliyat falan olacaksa ne kadar ücret tutar? Sadece merakımdan soruyorum, lütfen yanlış anlamayın.

Evimin yakınında devlet veteriner işleri müdürlüğü var oraya götürebilir miyim?
Götüremiyormuşum. Sadece sokak hayvanlarına bakıyorlar. Hayır ben sokak hayvanını sahiplenmişim sen de destek çıksana?
Şu an veterinereden geliyoruz. Ağrı kesici + iç kanamaya karşı kanama iğnesi yaptılar. Bugün gözlem altında tutacağız.
Başta @Siochain olmak üzere hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı