Keira Metz görevi yapılmasına rağmen başarısız

ademayddin

Centipat
Merhaba,
Bu güzel oyuna yeni başlama şerefini elde ettim :D Fakat bir sorunla karşılaştım. Keira'nın görevini yaptım ve ona Kaer Morhene yardıma gelmesini söyledim o da kabul etti görevin yanındaki yeşil tikleri de aldım (bilimin gelişimi için görevi). Fakat sonrasında sis adasına girince görev birden Başarısız oldu kayıt edip geri aldım tekrar girdim tekrar başarısız oldu. Başarısız görevler kısmında gözüküyor fakat hala hepsi yeşil tikli. Savaşta da bana yardım etti. Bir bug mı bu başına gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sis adasına giderken uyarı veriyor. Bazı yan görevlerin iptal olabileceği gibi bir uyarı ekrana çıkıyor ve kayıt almanızı istiyor. Sis adasına gitmeden önce o görevi bitirin ve öyle gidin.

Spoiler içerir oyunu oynamayan arkadaşlar aşağıya yazdığımı okumasın!

Keira' nın 2 veya 3 görevi var bir de onu öldürme görevi var belki o görevi yapmadınız.
Ilk önce tanıştım sonrasında bi kuleye gitmemi istedi onu da yaptım kayıp kargosunu buldum seviştik sonra beni uyutup kuleye kaçtı orda konuştuk ve kaer morhene git dedim öldürme olayı opsiyonel değil mi isterseniz öldürmeyip gönderebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı