Kekolar yüzünden rahatça yürüyememek

@YamukAdam onlar dövüşmeyi bilmeyen tipler reis.
Toplaşın bir 5 10 arkadaş 9-10 tanesini dövseniz süt dökmüş kediye dönüyor hepsi :D :D
Hocam onlarda bıçak var ben 1 kişiyim ve hiçbir şeyim yok. Onların hayatı olmadığı için onlar 1 kişiyi bıçaklar ama pişman olmazlar.

@YamukAdam onlar dövüşmeyi bilmeyen tipler reis.
Toplaşın bir 5 10 arkadaş 9-10 tanesini dövseniz süt dökmüş kediye dönüyor hepsi :D :D

Toplu kavgalar daha rahat oluyor zaten hocam yaşamış biri olarak söylüyorum salaklar birbirini çekip vurmaya çalışıyorlar e vurmak için daha fazla alan açılıyor.

Hocam onlarda bıçak var ben 1 kişiyim ve hiçbir şeyim yok. Onların hayatı olmadığı için onlar 1 kişiyi bıçaklar ama pişman olmazlar.
Bıçak çekerler ama saplamak g*t ister sıkıntı yapma.

Arkadaşlar siz arkadaşa sana karışırlarsa sen de karış, döv gibi şeyler söylemişsiniz ama belli ki arkadaş o mevzularda iyi değil, veya kavga olayların da bilgisi yok bu duruma girerse daha büyük zararlar alır çıkar kavgadan. Bu şekilde olan birisine o şekilde tavsiye verilmez ayriyeten kaldı ki karşısındaki keko, yani bıçak vardır bir türlü şey.

@AŞUWA.mirzabey66 reis, o tarz kişilerin kaybedeceği bir şey olmaz saplar geçer. Olan bu çocuğa olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı