Kemal Kılıçdaroğlu: İktidara geldiğimizde Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala çıkartılacak

@omrx rica ederim efendim, sorun değil. Ben de çark niye bana döndü diyordum :D Umarım CHP partisinde sıkı bir temizlik yapar da biz de destekleriz.
İnsanların birçoğu, olayı AKP vs CHP olarak gördüğü için aslında oy vermiyorlar figüranlık yapıyorlar. Karşı çıkıyoruz ''oyları bölmeğyin'' gibi tutarsız cevaplar alıyoruz. Düşünen ve sorgulayan insanı ham yapmak istiyorlar ama gün geçtikçe daha da çoğalıyoruz. Çünkü bu şekilde gittiği sürece ne sözde muhalefet değişecek ne de iktidar.

Size katılmıyorum, Atatürk yaşasaydı CHP'nin yine genel başkanı olurdu. Atatürk olmasaydı Türkiye diye ülke yoktu, zamanında boşuna mı Çanakkale'de veya diğer illerde savaş oldu. Sizde boş yapmak için yorum yazanlardansınız.

Adam ne anlatmak istemiş sen ne anlamışsın. Tuhafsın. Onlarca cümle yazmış adam 1 cümleyi kesip biçip Atatürk üstünden prim yapma.

Size katılmıyorum, Atatürk yaşasaydı CHP'nin yine Genel Başkanı olurdu. Atatürk olmasaydı Türkiye diye ülke yoktu, zamanında boşuna mı Çanakkale'de veya diğer illerde savaş oldu. Sizde boş yapmak için yorum yazanlardansınız.
Atatürk yaşasaydı chp genel merkezini topa tutardı. Kendisine kefere diyen, dersim katliamcısı faşist diyen kürtçüler ile demokratik bir seçime falan girmezdi. Atatürk Türkçüydü, bu gün demokratlık ayağına Türk milletine ihanet eden herkesi idam ederdi. Zamanında yapmadığı şey değil.

Atatürk yaşasaydı chp genel merkezini topa tutardı. Kendisine kefere diyen, dersim katliamcısı faşist diyen kürtçüler ile demokratik bir seçime falan girmezdi. Atatürk Türkçüydü, bu gün demokratlık ayağına Türk milletine ihanet eden herkesi idam ederdi. Zamanında yapmadığı şey değil.
Tam olarak yaşanacaklar bu şekil olurdu bence de.

Yakın zamanda CHP genel başkanı değişecek muhtemelen. Yeni gelen genel başkan parti içinde sağlam bir temizlik yapmalı ve genç siyasilere önem verip medyayı daha iyi kullanmalı. Ayrıca CHP'yi "oy için Atatürk karşıtı partilerle ittifak kuran parti" durumundan çıkarmalı.

Geri
Yukarı