Kemal Kılıçdaroğlu: İktidara geldiğimizde Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala çıkartılacak

Yakın zamanda CHP genel başkanı değişecek muhtemelen. Yeni gelen genel başkan parti içinde sağlam bir temizlik yapmalı ve genç siyasilere önem verip medyayı daha iyi kullanmalı. Ayrıca CHP'yi "oy için Atatürk karşıtı partilerle ittifak kuran parti" durumundan çıkarmalı.
Kılıçdaroğlu gidince parti kaftancıoğlu tayfasına kalacak. Beraber sakine cansız’ı anarlar artık.

Böyle yaparak onlara oy artışı sağlıyorlar. Yarın bir gün öyle bir şey yaparsa şaşırmam. :D
Öyle zaten hocam. Bence halinden memnun ve iktidara gelmeyi kesinlikle istemiyor. Bir başkan kendisine ve partisine, bu kadar kötülük yapamaz.

Kemal Kılıçdaroğlu kürtlerden ve vatandaştan gelecek oyu filan değil, oturduğu koltuğu düşünüyor. Ölene kadar o koltuğu bırakmam misali. Aynı Erdoğan gibi bir farkı yok Kemal'in.

mqdefault.jpg

Kırmızı AKP işte ne beklersin. Bana göre yine kenan evren gibi birisi gelmeli ve ülkeyi temizlemeli.

mqdefault.jpg

Kırmızı AKP işte ne beklersin. Bana göre yine kenan evren gibi birisi gelmeli ve ülkeyi temizlemeli.

Gerçekten Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş aday olmazsa, direk Meral Akşener İYİ Parti'ye oyumu veririm. Başka çare yok. Bende Kılıçdaroğlu'nu sevmiyorum, koltuğu bırakma zamanı geldi de geçiyor. Bize genç, dinamik ve halk tarafından sevilen birisi lazım.

Geri
Yukarı