Kemal Kılıçdaroğlu İSTİFA!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CHP'li birisi olarak hayal kırıklığı yaşadım. Yapacak bir şey yok. Celladına aşık olmuş bir millet.

Erdoğan'ın karşısında boş koltuğa bile okeyim diyen millet Kemal aday olunca laf yaptı. O da ayrı komik.

Ha doğru mu doğru. Anadolu insanı Kemal'e güvenmiyor.

Kemal Kılıçdaroğlu yabancı devlette olsa katıldığı tüm seçimleri farkla kazanırdı. İyiler hiçbir zaman kazanamaz.

Aday olmasını isteyen CHP'li var mıydı bilmiyorum.

İsteyip istememek değil bunu dışa vurmak önemli. Gördüğüm bütün chpliler dedem, pirom diye geziyordu düne kadar.

Erdoğan'ın karşısında boş koltuğa bile okeyim diyen millet Kemal aday olunca laf yaptı. O da ayrı komik.

Ha doğru mu doğru. Anadolu insanı Kemal'e güvenmiyor.

Boş koltuk kazanırdı.

Boş koltuk kazanırdı.
Hayat enteresan işte. Hak eden kazanamıyor. En başında ben de Kemali istemiyordum hatta Meral ayrılınca Merali haklı buldum sonra birleşince destekledim direkt.

Hayat enteresan işte. Hak eden kazanamıyor. En başında ben de Kemal'i istemiyordum hatta meral ayrılınca merali haklı buldum sonra birleşince destekledim direkt.

Desteklememeniz lazımdı. Gerekirse RTE %70le kazansın kılıçdaroğlu aday olduğu gün bitti her şey.

Geri
Yukarı