Kemal Kılıçdaroğlu İSTİFA!

Örneğin annenem ve dedem ölümüne CHP tayfadan onlara göre KK olmasa CHP diye bir parti olmaz KK ilah onlar için kesinlikle hiçbir hatası yok bu seçim mağlubiyetinde gördüm suçlu hep şu bu biliyorum böyle insanları ikna etmenin ne denli zor olduğunu ama hepsi böyle değil 10 tanesi ikna olmuyorsa elbet içlerinden ikna olan çıkar.

Muhtemelen reşit bile değilsin. Bu bir itiraftır bizim vergilerimiz haksız ve hukuksuz bir şekilde yediğini iddia etmekle kalmıyorsun itiraf ediyorsun. Vergi kaçırma suçları Tck'ya göre 8 ile 15 yıl arası hapis cezası ile sonuçlanır. Ben senin mesajının ekran kaydını aldım ve CİMER'e gerekli şikayetimi yapacağım o zaman mülayime bağlamanı izlemek zevk verecek.

Kılıçdaroğlunun seçimler açıklandıktan sonra yaptığı konuşmada sanki iyi bir sonuç almış gibi konuşmasını doğru buldunuz mu?

Kılıçdaroğlunun seçimler açıklandıktan sonra yaptığı konuşmada sanki iyi bir sonuç almış gibi konuşmasını doğru buldunuz mu?

Oradaki insanların boş gaza getirmesini alkış koparmasını zaten anlamadım sanırsın ezici fark ile iktidara oldular, kk çıkıp bir şey başarmış gibi yapmasam olmazdı yapmasam olmazdı dedi çekti gitti her seçim aynı formülü uyguladın da ne kazandın da bu seçim de aynı şeyi denedin diye sorarlar adama. Her seçim elinizi vicdanınıza koyun öyle oy verin söylemini duymaktan bıktım usandım artık ben.

Hayır, oğuzhan uğur bile yayınında seçimi kaybedersin istifa eder misiniz diye sorduğunda hayır diyemiyor. Kazanacağız diyor gereksiz bir öz güven ile. %60 ile alacağız falan diyordu gereksiz bir öz güven ile. Böyle koltuk sevdalısı bir adam görnmedim şahsen yenildiği halde devam eden ve parti içinde kendinden önde olan her isimi aşağı çeken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, oğuzhan uğur bile yayınında seçimi kaybedersin istifa eder misiniz diye sorduğunda hayır diyemiyor. Kazanacağız diyor gereksiz bir öz güven ile. %60 ile alacağız falan diyordu gereksiz bir öz güven ile. Böyle koltuk sevdalısı bir adam görnmedim şahsen yenildiği halde devam eden ve parti içinde kendinden önde olan her isimi aşağı çeken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kk yerine kimin aday olmasını isterdin dostum.

Kk yerine kimin aday olmasını isterdin dostum.

Kk yerine kim gelirse gelsin milliyetçilerden oy alabilmesi için HDP ile ittifak yapmayıp (yan yana bile gelmeyip), PKK'ya terör örgütüdür diyebilmeli. Aksi olursa kimin geldiği fark etmeksizin yine kaybederler.

Kk yerine kim gelirse gelsin milliyetçilerden oy alabilmesi için HDP ile ittifak yapmayıp (yan yana bile gelmeyip), PKK'ya terör örgütüdür diyebilmeli. Aksi olursa kimin geldiği fark etmeksizin yine kaybederler.

Hocam lafım sana değil, her seçim aynı terane Kürt oyu Kürt oyu diye milliyetçileri görmezden geliyorsunuz, bu zamana kadar bu formül ile hangi seçimi kazandınız Allah aşkına, buradan Kürt oyları önemsizdir Kürt oylarına ihtiyaç yoktur gibi bir anlam çıkarıp konuyu sağ sola çekmeyin, düzgün bir politika uygulanması gerektiğini düşünüyorum.

Orası beni ilgilendirmez ama ilk partinin başına geldiğinde %40 hedefim altında alırsam istifa ederim deyip hala o koltukta ise. Üstüne bir de seçim kazanma şansı olan, ismi kendinden daha çok duyulan her şahsı aşağı çekiyorsan. Seçimi diğer parti kazanmyordur sen teslim ediyorsundur. Aksini iddia etmek mantık ve akıl sahibi insanın yapacağı bir şey değil. Oğuzhan uğur sorduğunda daha yenilirsem giderim diyemiyor neyini savunmaya çalışıyorsunuz?

Geri
Yukarı