Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk seçim posteri paylaşıldı

Konu muhalif olduğunu sanan AKP'li kişiler ile dolmuş. Şu saatten sonra aday seçmek AKP'ye yarar, tek bir şansımız var o da Kemal.

Öyle bir şey yok. Fakat ikinci tura kalırsa basarsın demokrat Dede'ye. Yani ilk turda Kk'ye vermeye gerek yok.

"İlk tur da Kk'ye vermeye gerek yok" bu sizin fikriniz mesela ben de aynısı muharrem ince için düşünüyorum.

İlk turda herkes istediğine verebilir zaten. Benim lafım 2.turda boş atacak veya Erdoğana verecek olanlara.
Kim öyle bir şey yapacağını söyledi? Size bu adamlardan bir cacık olmayacağını anlatmaya çalışıyorum bir saattir. Dediğiniz şeye bak. Şunu bir kişi bile yapmaz.

Konum AKP'li troll dolmuş hepsini tek seferde göz ardı listeme göndereceğim 😎
Yalnız benim attığım posta disslike'yi basmışsın, Troll olarak girmeyeyim radarına mizah amaçlı paylaşmıştım.

Kim öyle bir şey yapacağını söyledi? Size bu adamlardan bir cacık olmayacağını anlatmaya çalışıyorum bir saattir. Dediğiniz şeye bak. Şunu bir kişi bile yapmaz.

Dediklerimi yapacak çok insan var 😀.

Yalnız "Aday olma, istemiyoruz!" desek bile bu adamın kazanma potansiyeli var. Ve kazanırsa cidden büyük şeyler olur. İlki ise ne ki? 20 yıldır her girdiği seçimde kaybeden birisi 20 yılın ardından kazanır. Bazen Erdoğanın yerine koyuyorum kendimi ve düşünüyorum; "Benim rakibim kılıçtaroğlu, bana karşı 20 yıldır kaybeden eleman. Ben bu adamla aynı kefenin savaşına gireceğim, bu adamları okadar kötüledim ama bu adamla ülkemin vatandaşları bizi aynı kefeye koyuyor ve beni yenme potansiyeli var. Ben nerede hata yaptım? Umarım yenilmem ve 85 milyon benim köpeğim olur, gene..."

Ya fazla iyimsersiniz ya da bu sıralar çok polyanna okudunuz hangisi acaba merak ettim 🙂

Troller tutuşmuş ve Erdoğan kazanacak diye tag açmışlar ama korkunun ecele faydası yok!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi bunlar bu adama tapıyor benim bir tane atam var gazi Mustafa Kemal Atatürk

😎
Hiçbir güç bana RTE'ye ''Atam'' dedirtemez. Kim oluyor lan bu müptezeller?

Yeni konular

Geri
Yukarı