Kemal Sunal'a Yapılan Ağır Eleştiri

Kemal Sunal yetenekli bie oyuncu olabilir lakin filmlerindeli esprileri yetersiz buluyorum.Kemal Sunal filmlerine gülmek için bir insanın zeka yaşının 5 - 10 arası olması gerek sanırım. Biraz sert olabilir fakat benim düşüncelerim bunlar. Bu kadar ilahlaştırılmasını da zamanında pek fazla alternatif olmayışı olabilir. (Lütfen yavaş vurun)

Kemal Sunal yetenekli bie oyuncu olabilir lakin filmlerindeli esprileri yetersiz buluyorum.Kemal Sunal filmlerine gülmek için bir insanın zeka yaşının 5 - 10 arası olması gerek sanırım. Biraz sert olabilir fakat benim düşüncelerim bunlar. Bu kadar ilahlaştırılmasını da zamanında pek fazla alternatif olmayışı olabilir. (Lütfen yavaş vurun)

Biz onun esprilerinden çok mimik, jestlerine gülerdik. Geçmiş zaman kipi kullandım çünkü sende haklısın çoğumuz (buna bende dahil) yıllar geçtikçe gülmeyi unutup asık surat takılan bireyler olduk.

O yüzden yıllardır eskimeden yayınlanıyor. Hangi film serisi bu kadar uzun soluklu yayınlanmış. Bir Hollwood filmini izlesen bile bi dahakine sıkılıyorsun. Sen sevmeyebilirsin, kimin zeka yaşı 5-10 arası olduğu da tartışılır.:rolleyes:

Bana göre ise sabahtan akşama kadar Ahaber izleyenlerin veya diriliş ertuğrul izleyenlerin zeka yaşı 5-10 arasıdır. Hani sanatsal olarak bir kalite olsa izle de, gururunu okşadıkları için izlemek fazla sıkıntı.

Halk beğenmezse en ağır şekilde tefe koyar adamı. Alternatif yok diye bir şeyin peşinden hiç bir zaman gitmemiştir.

Buyrun günümüzde küfreden komedyenlere gülün. Hehe. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı