Kendi Konuna Yanıt Verememek

BrewsteR

Hectopat
Merhaba, örnek bir konu açıyorum yorum yapıyorlar ve yaptıkları yoruma yanıt veremiyorum. hata veriyor, normal yorum bile atamıyorum. Nedeni nedir? Çok sıktı.
Screenshot_20190429-125912.jpeg

Alt tarafta bulunan uyarıya göre ya hesabınıza giriş yapmamışsınız ya da cevap verme yetkiniz yok. Hesabınıza arada bir çıkış - giriş yapın. Bana da oluyor.

Alt tarafta bulunan uyarıya göre ya hesabınıza giriş yapmamışsınız ya da cevap verme yetkiniz yok. Hesabınıza arada bir çıkış - giriş yapın. Bana da oluyor.[/QUOTE
]Çıktım girdim, aynı hatayı verince konuyu açtım.

Cevap hakkımız nasıl olmuyor? Çok saçma nedeni ne acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceza yemiş olabilirsiniz veya Tapatalk kaynaklı bir sorun olabilir.

İnternet tarayıcınızdan profilinize girin ve cezalarınızı kontrol edin. Tapatalk'ta cezalarınızı göremiyorsunuz yahut nasıl görebileceğinizi bilmiyorum. Eğer ceza yememişseniz Tapatalk'ı silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Tam ceza aldığın ana denk geliş olabilirsin. Veya giriş yapmadan yan sekme açtıysan da olmayabilir. Konu kilitlenmiş de olabilir. Çünkü giriş yapmamışsın veya iznin yok diyor uyarıda.

Konuyla çok bir alakası yok ama kendi konumuza yorum gelmeyince 2. bir yorum atamamak saçma değil mi? Yani tam anlatamadım ama mesela ben gidip bir konu açtım ve yorum gelmedi. Aynı zamanda konu ana sayfadan da düştü diyelim. Şimdi ben birkaç gün sonra yardım gelmediği için tekrar konu açsam çoklu konudan ban yiyeceğim. Ama zaten başka türlü de ilk açtığım konuyu öne çıkaramam. O zaman ne yapacağız? Şansa birinin forumda bunu aratıp bize yardım etmesi kadar şanslı değilsek yardım alamıyoruz. Bence bu olaya da el atılması lazım.

Yani ben bazen yapıyordum ufak bir mesaj atarak ama moderatörün görevi değil tabi. Ben işi görülsün diye yapıyordum:) Konu sahibi sensen eğer en altta öne çıkar butonunu kullanabilirsin. O zaman konu yenilenmiş oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı