Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

İsterseniz açabiliriz. Sunucu kurmada vb. destek olabilirim. Oyun yapmak hakkında teknik bir bilgim yok fakat bu sayede ben de saatlerce oyun oynamak yerine bir kısımdan başlamış olurum.
Yakın bir zamanda düşüneceğim. Şu işlerimi bir halledebilirsem... Teşekkür ederim :)
Unreal Engine ile mi yaptın?
Hayır dostum, Unity kullanıyorum.

Çok teşekkür ederim. İndirdikten sonra yorumlarınızı, eleştirilerinizi esirgemeyi unutmayın lütfen :)

Dostum, çok iş var. Önce oyun yapmaya başla, kendini geliştir, zamanı geldiğinde detaylı şekilde anlatırım tabii ki :) ama Steam konusuna gelene kadar çok yolun var...

😁 Teşekkürler dostum! Saz olmasa da bir üsküdar bölümümüz var işte...

Çok teşekkür ederim bu ince hareketin için. Umarım oyunu herkes oynadığında da beğenir :)

Hediye edine para gelmiyor mu derken? Anlayamadım dostum :)

"AT0m" adlı bir YouTuber videosunda "Core Games" diye bir oyun motorunu tanıtmıştı. Kodlamaya gerek olmadan oyun yapabiliyorduk o uygulama güzel gibi geldi bana. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaş orada size atayım derken Steam'deki hediye yöntemiyle atmayı kastetmiş sanırsam. Yani yine para ödüyor :)
Evet, unutmuş olabilir arkadaşımız :D
"AT0m" adlı bir YouTuber videosunda "Core Games" diye bir oyun motorunu tanıtmıştı. Kodlamaya gerek olmadan oyun yapabiliyorduk o uygulama güzel gibi geldi bana. Siz ne düşünüyorsunuz?
O tarz programlar genellikle bir tık daha az özgür oluyor, fakat bence en azından mantığı kavramak için kullanılabilir bir süre. Ben şahsen tercih etmem.

Hocam oynamak çok isterdim, güzel bir oyuna benziyor fakat kredi kartım çalındı hocam 😔, babama söylesem alalım baba desem diyeceği şey şöyledir eminim "Böyle bir saçma oyunu almam ben." diyeceğini adım gibi biliyorum 😔. Çünkü Among Us için de aynı şeyi dedi. Among Us'a onu dediyse buna da der. Dediğim gibi hocam keşke deneyebilseydim. Güzele benziyor. Ellerinize sağlık.👍

Hocam oynamak çok isterdim güzel bir oyuna benziyor fakat kredi kartım çalındı hocam, babama söylesem alalım baba desem diyeceği şey şöyledir eminim "Böyle bir saçma oyunu almam ben." diyeceğini adım gibi biliyorum. Çünkü Among Us için de aynı şeyi dedi. Among Us'a onu dediyse buna da der. Dediğim gibi hocam keşke deneyebilseydim. Güzele benziyor. Ellerinize sağlık.
Ben atarım size. Steam linkinizi atabilirsiniz sonra kaldırın yoksa mute yiyebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı