Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Bakarak söyledim hocam ama güzel duruyor gerçekten. Ellerinize sağlık.
Beğenmene çok sevindim, umarım bir gün indirip de denersin :)
Cidden 2 yıldır yapıyor musunuz bu oyunu Yiğit hocam?
Evet. Yani şöyle, yaklaşık 6 ay oyunun temelini attım. Geri kalan 6 ay mobil için çalıştım. Bir süre ara verdim. Geri kalan zamanlarda da kendimi odaklayıp PC versiyonunu geliştirdim.

Oyun bu 26 Nisanda çıkacak %99 ihtimalle istersen deneyebilirsin dostum. Teşekkürler!

Çok teşekkür ederim :)

Umarım dostum, hayallerim var. Bu da yaklaşık 12-13 yaşımdan beri hayalimdi, gerçekleştirmek nasip oldu çok şükür. İnsan isteyince yapıyormuş :)

Çok teşekkürler :)

Hocam elinize sağlık çok güzel duruyor. Keşke deneyebilseydim oyun çıkınca.

Dostlar yeniden selam. Hatırlayanlarınız olabilir, rounded adında bir oyun üzerinde çalışıyordum. Nihayet Steam'den onay çıktı ve şu an ön gösterimde. Bu konuyu açmamın sebebi oyunu gerçekten bekleyen insanlara haber vermek istemem.

Oyunun Steam linkini aşağıya bırakacağım. İstek listesine eklerseniz, oyun çıktığı gibi bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda siz listeye ekledikçe oyunum daha da öne çıkacak. Oyunun çıktığı gün de Sosyal'e konu açacağım, beni buradan da takip edebilir destek vermek isteyenler.

Oyun çıktığı gün yanında çekilişler vs. de yapacağım, aklımda birkaç bir şey var :) oyunun fiyatı 1, 99TL olacak. Çıktığı güne özel %10 indirim olacak. Söz verdiğim bazı kişiler var, oyunu hediye edeceğim. Onları da unutmadım, hepsine tek tek Key göndereceğim.

Bir yardım istediğim nokta da, bu konulardan anlayan varsa ne şekilde oyunumun reklamını yapıp daha göz önünde bulundurabilirim, fikirlerinizi bekliyorum.

Bugüne kadar bana destek veren, arkamda olan herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız :)

Eki Görüntüle 973692

Oyunun Steam linki: Rounded on Steam

Eski konu:https: //www.technopat.net/sosyal/konu/kendi-yaptigim-oyunun-ikinci-demosu-guencel-ve-son-demo.1296565/

@Birisi42
@Predator Titan

Hocam oyun kaç TL olacak?
Dostlar yeniden selam. Hatırlayanlarınız olabilir, rounded adında bir oyun üzerinde çalışıyordum. Nihayet Steam'den onay çıktı ve şu an ön gösterimde. Bu konuyu açmamın sebebi oyunu gerçekten bekleyen insanlara haber vermek istemem.

Oyunun Steam linkini aşağıya bırakacağım. İstek listesine eklerseniz, oyun çıktığı gibi bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda siz listeye ekledikçe oyunum daha da öne çıkacak. Oyunun çıktığı gün de Sosyal'e konu açacağım, beni buradan da takip edebilir destek vermek isteyenler.

Oyun çıktığı gün yanında çekilişler vs. de yapacağım, aklımda birkaç bir şey var :) oyunun fiyatı 1, 99TL olacak. Çıktığı güne özel %10 indirim olacak. Söz verdiğim bazı kişiler var, oyunu hediye edeceğim. Onları da unutmadım, hepsine tek tek Key göndereceğim.

Bir yardım istediğim nokta da, bu konulardan anlayan varsa ne şekilde oyunumun reklamını yapıp daha göz önünde bulundurabilirim, fikirlerinizi bekliyorum.

Bugüne kadar bana destek veren, arkamda olan herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız :)

Eki Görüntüle 973692

Oyunun Steam linki: Rounded on Steam

Eski konu:https: //www.technopat.net/sosyal/konu/kendi-yaptigim-oyunun-ikinci-demosu-guencel-ve-son-demo.1296565/

@Birisi42
@Predator Titan

Evet, 100 dolarlık bir ücreti var. Fakat Steam Türkiye'ye özel fiyatlandırması sayesinde 400 TL gibi bir ücret ödemiştim.

Konuda belirttiğim gibi 1,99 olacak. İlk güne özel %10 indirimli olacak.

Mobil olarak ileride düşüneceğim, var aklımda :)

Teşekkür ederim dostum :)

Ya o fragmanı çok sinirli bir şekilde yapmıştım birkaç saat içinde. Anlaştığım birileriyle aramızda ufak bir sıkıntı olmuştu. İlerleyen zamanlarda halledeceğim, teşekkürler :)

Aklımda var evet, amma bu oyuna ilgi göstereceğini hiç düşünmüyorum açıkçası. Ama yine de şansımı deneyebilirim :(

Dostum bu yaptığın hiç hoş değil haberin olsun, 2 senelik bir emek var orada.

Sistem gereksinimleri yazıyor aşağıda, bir bak istersen :D

Dediğim gibi aklımda var dostun :)

Çok teşekkür ederim !
Hayır hocam ondan demedim, oyunu "Steam Gift" olarak atarım dedim. Yanlış anlamışsınız. Yoksa ben Crack'den ne anlarım, bi bildiğim çocukken indirdiğim Torrent'ler.

Hocam elinize sağlık çok güzel duruyor.
Teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim :)
Hocam ben son videosuna mesaj yazayım görürse ne âlâ. Sizin gibi oyun yapımcılarına ihtiyaç var.
Çok iyi olur, aynı zamanda ben de mail atacağım oyun çıktığında, çok teşekkür ederim!
Hocam 2. oyun düşüncen var mı?
Şimdilik biraz dinlenmeyi ve ufak ufak güncellemeler yapmayı düşünüyorum. Fakat ileride neden olmasın :)

1,99 fakat ilk güne özel %10 indirimli olacak.
Hayır hocam ondan demedim, oyunu "Steam Gift" olarak atarım dedim. Yanlış anlamışsınız. Yoksa ben Crack'den ne anlarım, bi bildiğim çocukken indirdiğim Torrent'ler.
Hee, kusura bakma dostum yanlış anlamışım. Hatamın telafisi olarak sana da key hediye etmek istiyorum :)
Hayırlı olsun. Umarım daha büyük projelerini de görürüz.
Çok teşekkürler, umarım hayallerime ulaşabilirim :)

Geri
Yukarı