Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Ben mobil GTX 1650 GDDR6 ile en yüksek ayarlarda sabit 120 FPS alıyorum. Ama arada bir FPS dropları girebiliyor.
Çok güzel bir değer. Ben net bir sonuç alamıyorum kendi bilgisayarımda. RTX 2060 ile 400 FPS alıyorum bazı bölümlerde. Ama 10. bölümde 120. O zaman da tırsıyorum acaba 10. bölümde optimizasyon çok mu kötü diye.
Optimizasyon harika, bazı bölümler hariç. Bir de çözünürlüğe 1366*768 vb. eklenmeli, ya da özel çözünürlük. Oyun muhteşem olmuş 😍 😍 😍 , 10. bölümde çok emek var, FPS en düşük 2. oldu 10. bölümle.
Resimler ekte, oyunda vsync mi var?
Resimler 1080P Ultrada çekildi, ortadaki ayar etrafı karartıyordu kapattım.
Önerilerim:
Topu özel ayarlansın, Windows arka planını seçince döşe ortala sığdır var, onun gibi.
MC'deki gibi baskı plakaları falan olsun, undertaledeki bulmacaların 3D hali.
Zorluk ayarı olsun, zor modda can az (2), orta mod aynı bu şekilde, Kolay modda Çekpoint de olsun:D

Söylemek kolay da yapmak zor, biliyorum.

Steam önerilerim:
Rank sistemi olmalı, bir zor bölümdeki başarınızla olsun sıralama, veya subway surf gibi bir sonsuz bölümü olabilir, en uzun giden kişi vb.

Atolyeden fazladan bölüm indirilebilsin, ve bölüm oluşturulabilsin, skinlere de güzel olurdu:D.
Çimen yoğunluğu ayarı bizi mutlu edecektir.
Ve evet, oyunda vsync var :)

Oynar kamerayı bir tek ben mi kullanamıyorum? Ya da nasıl kullanılıyor?
Öyle bir şey mi vardı ya? 🤣
Optimizasyon harika, bazı bölümler hariç. Bir de çözünürlüğe 1366*768 vb. eklenmeli, ya da özel çözünürlük. Oyun muhteşem olmuş 😍 😍 😍 , 10. bölümde çok emek var, FPS en düşük 2. oldu 10. bölümle.
Resimler ekte, oyunda vsync mi var?
Resimler 1080P Ultrada çekildi, ortadaki ayar etrafı karartıyordu kapattım.
Önerilerim:
Topu özel ayarlansın, Windows arka planını seçince döşe ortala sığdır var, onun gibi.
MC'deki gibi baskı plakaları falan olsun, undertaledeki bulmacaların 3D hali.
Zorluk ayarı olsun, zor modda can az (2), orta mod aynı bu şekilde, Kolay modda Çekpoint de olsun:D

Söylemek kolay da yapmak zor, biliyorum.

Steam önerilerim:
Rank sistemi olmalı, bir zor bölümdeki başarınızla olsun sıralama, veya subway surf gibi bir sonsuz bölümü olabilir, en uzun giden kişi vb.

Atolyeden fazladan bölüm indirilebilsin, ve bölüm oluşturulabilsin, skinlere de güzel olurdu:D.
Çimen yoğunluğu ayarı bizi mutlu edecektir.
Sisteminiz ne hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı