Kendimi kötü hissediyorum

Yanlış bir düşünce bu hemen psikolojik destek falan yanlış.

Acaba sınav stresi falan mı oluyor bizimde gelecek hafta değil ondan sonra ki hafta başlayacak.

Vallahi hocam dertlerimiz aynı değil fakat benim de haftaya sınavlarım var. Matematikte çok eksiğim var ama daha tamamlayamadım. Bunların üstüne TYT'ye çalışıyorum. Zorla yapacağız yapacak bir şey yok. Hastayım bir de üstüne hiç halim olmuyor.

Hocam hem sımavların stresi var hem de dediğim konulardan dolayı stres oluyorum.

Hocam hem sımavların stresi var hem de dediğim konulardan dolayı stres oluyorum.

Hocam ben böyle durumlarda kafamı farklı şeylerle meşgul ediyorum. Oyun oynamak dizi izlemek kitap okumak arkadaşlarla takılmak vs. zihnimi boşaltıyorum. Sonra derse oturuyorum. Gerçi sınav haftası bunların hiçbirini yapamıyorum ama 1 saatte olsa aktivite yapmak rahatlatır insanı. Bu spor egzersizde olabilir.Bende bir dönem hastalıkları kafama takıyordum ama farklı şeylere yönelerek bir nebze azalttım bunları.

Hocam ben böyle durumlarda kafamı farklı şeylerle meşgul ediyorum. Oyun oynamak dizi izlemek kitap okumak arkadaşlarla takılmak vs. zihnimi boşaltıyorum. Sonra derse oturuyorum. Gerçi sınav haftası bunların hiçbirini yapamıyorum ama 1 saatte olsa aktivite yapmak rahatlatır insanı. Bu spor egzersizde olabilir. Bende bir dönem hastalıkları kafama takıyordum ama farklı şeylere yönelerek bir nebze azalttım bunları.

Aslında dedikleriniz içinden oyun oynamayı çok istiyorum ama oynayacak oyun bulamıyorum.

Vallahi hocam dertlerimiz aynı değil fakat benim de haftaya sınavlarım var. Matematikte çok eksiğim var ama daha tamamlayamadım. Bunların üstüne TYT'ye çalışıyorum. Zorla yapacağız yapacak bir şey yok. Hastayım bir de üstüne hiç halim olmuyor.

Bende öyleyim TYT-AYT'ye hazırlanıyorum. Bir yandan sınavlar var gecelere kadar ders. Stres, kaygı cabası. O derece sıkıntım var ki eğer sigara stresimi alacaksa sigara bile başlarım. Yeterki eski ben geri gelsin.

Aslında dedikleriniz içinden oyun oynamayı çok istiyorum ama oynayacak oyun bulamıyorum.

Psikolojinizi etkiler mi bilmem ama korku oyunu oynamak benim kafamı çok dağıtır. Heleki arkadaşlarla oynamak aşırı derecede sarar. Pacify Devour phamasphobia gibi oyunları CO-OP bir şekilde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Veyahut Outlast. Eğer korku türü sevmiyorsanız Tomb Raider gibi macera aksiyon türüne yönelebilirsiniz. Ya da indie oyunlar shank, hollow Knight, the Messenger, Cuphead (zordur bu oyun),Hotline Miami gibi.

Bende de okulda oluyor. Bir anda depresif oluyorum. Aniden sinir vs.. Sanırım ben fazla paranoyak oldum.
Bendede gecen yil olmuştu artık tek başıma takılmaya karar vermiştim en arkada oturuyordum ki hala oturuyorum bu yuzden depresyona falan girmeye baslamistim kendi kendime benim burda ne isim var diye sorgulamaya basladim sonra okulda artık sinirli biri olmuştum mesele hoca serbest bıraktığında hemne hemen herkes birbiriyle sohbet ediyordu ben en arkada tek başıma sıkılıyordum yani bu benim tercihindi ama sonra alıştım falan işte bunların nedenide sanırım sosyallesmemem kimseyle komsumadiginda hep tek takıldığında kotu oluyor

Psikolojinizi etkiler mi bilmem ama korku oyunu oynamak benim kafamı çok dağıtır. Heleki arkadaşlarla oynamak aşırı derecede sarar. Pacify Devour phamasphobia gibi oyunları co-op bir şekilde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Veyahut Outlast. Eğer korku türü sevmiyorsanız Tomb Raider gibi macera aksiyon türüne yönelebilirsiniz. Ya da indie oyunlar shank, hollow Knight, the Messenger, Cuphead (zordur bu oyun),Hotline Miami gibi.

Aslında hocam CO-OP oynayacak arkadaşım yok o yönden de etkiliyor biraz.

Bende öyleyim TYT-AYT'ye hazırlanıyorum. Bir yandan sınavlar var gecelere kadar ders. Stres, kaygı cabası. O derece sıkıntım var ki eğer sigara stresimi alacaksa sigara bile başlarım. Yeterki eski ben geri gelsin.

Aynısı bende de var hocam. Sigaraya başlamamda şu sınav haftasını bir atlatsam biraz daha rahatlayacağım. TYT-AYT'ye çalışıyorum fakat sınav haftası olunca üzerimde sanki bir baskı oluşuyor. Şu 2 hafta bir geçsin biraz rahatlarım.

Aynısı bende de var hocam. Sigaraya başlamamda şu sınav haftasını bir atlatsam biraz daha rahatlayacağım. TYT-AYT'ye çalışıyorum fakat sınav haftası olunca üzerimde sanki bir baskı oluşuyor. Şu 2 hafta bir geçsin biraz rahatlarım.

Sigaraya başlamaya niyetim yok hocam örnek vermek için söyledim aşırı zor bir dönemden geçiyoruz. Helede benim gibi temeli olmayanlar için. Bir de mezuna kalma olasılığı olunca daha da stresleniyorum. 4 yıllık üniversite gelsinde ne gelirse gelsin kafasindayim şu an. En azından 4 yıl okuduktan sonra askerde kalır yedek Subay'dan askerliğe başlarım.

Geri
Yukarı