Kendimi kötü hissediyorum

Kendini mutlu edecek müzikler dinle dostum. Ben kendimi moralsiz olduğumda beni mutlu eden müzikler dinliyorum. Örnek olarak bunu dinlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende çoğunlukla bunu yaşıyorum ve sizin ki gibi sevdiğim şeyleri yapsam bile geçmiyor ancak kendime yeni birşeyler aldığımda veya birşeyler başarınca bu hissim gidiyor ve mutlu oluyorum.

Söylemek zorunda değilsin ama şartlar ne? Sizin önceden böyle bir konunuz vardı. Ergenlik te olabilir ama kötü bir olay da olabilir.
Pahalı olması ve ailemin psikologlara olumlu bakmaması.

Hocam devlet hastanelerinde var alabilirsiniz
Hocam evet alıyoruz fakat koskoca ilde (İzmir) 1 tane devlet hastanesidne var ve perşembe günleri randevu alınıyor. 2 aydır randevu alamıyorum ve hiç iyi doktorları yok, 10dk konuşuyor gönderiyor.

Hocam evet alıyoruz fakat koskoca ilde (İzmir) 1 tane devlet hastanesidne var ve perşembe günleri randevu alınıyor. 2 aydır randevu alamıyorum ve hiç iyi doktorları yok, 10dk konuşuyor gönderiyor.
Ailen ile konus tekrar. Ailen seni en iyi anlayacak kişilerdir.

Bende çoğunlukla bunu yaşıyorum ve sizin ki gibi geçmiyor ancak kendime yeni birşeyler aldığımda veya birşeyler başarınca bu hissim gidiyor ve mutlu oluyorum.
Bende mutlu oluyorum bir şeyler alınca fakat bir sürelik. Bir şeyler başarmak kolay değil yani benim için.

Bende mutlu oluyorum bir şeyler alınca fakat bir sürelik. Bir şeyler başarmak kolay değil yani benim için.
Hocam bu durum hep böyle ise ailenizi bir şekilde ikna edip gitmeniz gerekiyor örnek olarak her uyandığınızda hep umutsuzluk yorgunluk kötü düşünceler sıkılmak bıkmak korku endişe gibi duygular var ise her gününüz böyle geçiyorsa bir şekilde gitmeniz daha iyi olacak çünkü burada verilen tavsiyeler sağlığınız için bir nebze iyi gelir

Arkadaşlar kendimi bazen kötü hissediyorum. Kendimi mutlu etmek için film, dizi, oyun oynuyorum yemek, içecek yiyor ve içiyorum fakat gene de faydası olmuyor. İçimde hep kötü bir his oluyor. Bu his cidden bunaltıcı, bir şey yapasım da gelmiyor bu yüzden. Nasıl çözebilirim bu problemimi?
Hocam size verebileceğim en iyi tavsiye kafanızı dağıtıp o olduğunuz kötü durumdan bir nebze kaçmak olacaktır eğer hersey aynı ise problem sizde olabilir bir düşünün hayatınızı amacınızı güzel günleri kendinizi yalnız hissetmediginizi ailenizin sizi sevdiğini düşünün herkesle konuşmayıp biraz kendinize bakın yalnız kalın iyi gelebilir yada herhangi gibi gün olabilir o gün için plan belirleyip dışarıya çıkın kötü insanlar var ise onlar bağ kesin hayatın ölümlü olduğunu bilip 3 günlük dünya diye kendinizi avutup gereksizdir dertlerim diyerek kendinizi avutun şiir yazın insanlarla dertlesin kötü şeyleri çıkarıp sadece mutlu günleri düşünmeniz bile geleceğiniz için iyi adım kendinizi toparlayın yapmayı sevdiğiniz şeyleri tekrar yapın Hocam mutsuzluk hissi gelip geçici mutluluk da öyle mühim olan sizin başarı için kendi kaydetti değer sevdiğiniz anılar için yaşamak yoksa herkes dertli ama birileri bir kişi bisey için mutlu sizde öyle olun başarı için yaptığınız iş için mutsuz olamaya gerek yok sizi siz yapan zaten hırsınız onuda şükür edin ben böyle emek verdim başaramadım ama olmasada olur bir şey için bin şey öğrendim mesela ben

Son düzenleme:

Geri
Yukarı